Motorsport Manager Mobile 3 1.1.0 Para Hileli Apk İndir
Rate this post
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu27 MB
  • İşletim SistemiÖncelikle hileyi sorunsuz çalıştırmak için Alernatif İndir kısmından SD Datayı indirin ve "com.playsportgames.mmm3" isimli dosyayı android/obb içerisine atın. Ardından Apk'yı indirip kurarak oyunu çalıştrabilirsiniz.
  • ÜreticiPlaysport Games
qr code
  • Toplam İndirme : 485 views
HEMEN İNDİR

program galeri
program galeri
program galeri

Motorsport Manager Mobile oyununda dünyanın farklı bölgelerinde yarışlara katılacak ve kontrol ettiğiniz kulübü temsil edeceksiniz. Oyun içerisindeki amacınız rakiplerine karşı yarışırken onlardan daha önce bitiş çizgisine ulaşmak ve yarışı birinci olarak bitirmek olacak. Araç sürüş yeteneğinizin de ön planda olacağı bu oyunda kazanmanız için sadece bu gerekmiyor, bir çok aracın ve yeni özelliklerin bulunduğu bu oyunda aracınızı en iyi şekilde geliştirmezseniz diğerlerinin gerisinde kalabiliyorsunuz.

Bunu bildiğimiz için sizlere bu oyunun para hileli apksını sunuyoruz, bunun dışında oyunda gerçek parayla satın alıp kilitlerini açabileceğiniz bazı özellikler bulunuyor ve biz bunlarla uğraşmanızı istemediğimiz için kilitleri açık apkyıda sizlere sunuyoruz. Motor sporlarını sevenler için kesinlikle önereceğim bu oyunu sizde hemen kurulumu takip ederek telefonunuza indirin ve oynamaya başlayın.

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.