N.O.V.A. Legacy Para Hileli Apk İndir

Versiyon 5.5.0e
Geliştirici Gameloft
Lisans Ücretsiz
Boyut 105.4 MB
Dil İngilizce
HEMEN İNDİR

Gameloft firmasının yapımcılığını üstlendiği N.O.V.A. Legacy oyununda kendinize bir uzay üssü kuracaksınız ve uzayın hakimi olmaya çalışacaksınız. Siz kendi düzeninizi kurmaya çalışırken bir yandan yeni uzaylılar türüyor ve etrafı ele geçirmeye ve size saldırmaya çalışıyor. Sizin amacınız düzeni sağlamak için onları engellemek olacak. Oyun gerek grafikleri ve oynayış yapısıyla gerçekten bilgisayar oyunundan eksik kalır bir yanı yok. Kendinizi büyük bir macera içerisinde bulacağınız bu oyun gerçekten kaliteli.

Bu oyun aslında sıfırdan hilesiz olarak bütün imkanlarıyla beraber oynandığında daha eğlenceli ve zorlu bir oyun oluyor. Fakat yinede bir yerden sonra tıkanıp zorlananlar ve oyundaki her şeyi denemek isteyenler olabilir diye sizlere N.O.V.A. Legacy oyununun para hileli apksını sunuyoruz. Bu sayede istediğiniz her şeye kolayca sahip olabilecek ve uzay üssünüze düzeni getirebileceksiniz.

İlgini çekebilir:  Mega Jump Infinite 1.0 Para Hileli Apk İndir

“N.O.V.A. Legacy Para Hileli Apk İndir” üzerine 3 yorum

  1. Selam Clash of clash oyunu hileli apk oynadim Təşəkkür edirəm ama sizden isteyim olcak Clash of clash oyunu hileli akp yapinsinz bide sizə zahmet muhtesem osmanli oyuna hileli yapin ingiliscə adi days of empire budu adi bildirmleri actim yaparsamiz çok sevnirim

    Cevapla

Yorum yapın