N.O.V.A. Legacy Para Hileli Apk İndir
Rate this post
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu105.4 MB
  • İşletim Sistemi"nova-legacy-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
  • ÜreticiGameloft
qr code
  • Toplam İndirme : 3.606 views
HEMEN İNDİR

Gameloft firmasının yapımcılığını üstlendiği N.O.V.A. Legacy oyununda kendinize bir uzay üssü kuracaksınız ve uzayın hakimi olmaya çalışacaksınız. Siz kendi düzeninizi kurmaya çalışırken bir yandan yeni uzaylılar türüyor ve etrafı ele geçirmeye ve size saldırmaya çalışıyor. Sizin amacınız düzeni sağlamak için onları engellemek olacak. Oyun gerek grafikleri ve oynayış yapısıyla gerçekten bilgisayar oyunundan eksik kalır bir yanı yok. Kendinizi büyük bir macera içerisinde bulacağınız bu oyun gerçekten kaliteli.

Bu oyun aslında sıfırdan hilesiz olarak bütün imkanlarıyla beraber oynandığında daha eğlenceli ve zorlu bir oyun oluyor. Fakat yinede bir yerden sonra tıkanıp zorlananlar ve oyundaki her şeyi denemek isteyenler olabilir diye sizlere N.O.V.A. Legacy oyununun para hileli apksını sunuyoruz. Bu sayede istediğiniz her şeye kolayca sahip olabilecek ve uzay üssünüze düzeni getirebileceksiniz.

Yorumlar (3)

YORUM YAZ
  1. Selam Clash of clash oyunu hileli apk oynadim Təşəkkür edirəm ama sizden isteyim olcak Clash of clash oyunu hileli akp yapinsinz bide sizə zahmet muhtesem osmanli oyuna hileli yapin ingiliscə adi days of empire budu adi bildirmleri actim yaparsamiz çok sevnirim

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.