Ninja Turtles: Legends 1.11.39 Hileli Mod Apk İndir
Rate this post
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu162.89 MB
  • İşletim Sistemi"ninja-turtles-legends-apk-indir-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
  • ÜreticiLudia Inc.
qr code
  • Toplam İndirme : 1.700 views
HEMEN İNDİR

Ninja Turtles: Legends hileli mod apk, oyununun gerçekten çok güzel bir hikayesi bulunuyor. Ninja kaplumbağlar binaların üzerinden kötüleri izlerken bir anda onların saldırısına uğruyor ve tam kazandık derken bir lazer silahının yüzünden hapsoluyorlar. Düşmanların amacı bu ninja kaplumbağları kaçırmak ve onlar üzerinden deney yaparak dnalarını almaktı bunların arasından çoğu kişinin tanıyıp sevdiği Leonardo karakteri lazerin etkisinden kurtulup oradan kaçmayı başarıyor fakat aynı şey diğer kaplumbağlar için geçerli olmuyor.

Ninja kaplumbağların gençlik halleriyle oynayacağınız bu oyunda sizde Leonarda karakterini kontrol ederek aksiyon dolu hikayenin içerisine girecek ve diğer kardeşlerini kurtarmanın zorlu yolculuğna atılacaksınız.  Oyun grafiklerinden oynanış yapısında ve kontrollerine kadar kullanıcıya gerçekten çok iyi bir deneyim sunuyor, sizde bu tarz macera oyunlarını ve ninja kaplumbağları seviyorsanız kesinlikle Ninja Turtles: Legend oyununu hileli olarak indirmenizi tavsiye ederim.

 

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.