Nulls Brawl Lola Apk 43.248 Elmas Hileli İndir

Versiyon 39.99
Geliştirici Supercell
Lisans Ücretsiz
Boyut 235 MB
Dil Türkçe
HEMEN İNDİR

Nulls Brawl Lola Apk, Supercell tarafınca sunulan bir aksiyon oyunudur. Play Store’da milyonlarca indirmeye haiz. Çeşitli oyun modlarında arkadaşlarınızla yada tek başınıza üç dakikadan kısa müddette savaşın. Güçlü süper kabiliyetlere haiz düzinelerce Brawlers’ın kilidini açın ve yükseltin.

Nulls Brawl Apk süratli tempolu dövüşleri mobil format için harika bir biçimde ayarlanmıştır, her biri bağımlılık yaratan beceri, el becerisi, havalı, taktik ve mutlu-talihli kaba qüç karışımı ile üç dakikalık uzun çatışmalarda teslim eden son aşama dinamik bir ilişkidir. , diğer “ciddi” oyunların çoğundan daha çok eğlence ve keyif. Yani, canınız minik bir aksiyon için can atıyorsa, bu mükemmel minik oyunu kontrol edin ve Brawl Stars şöhretler sıralamasında haklı yerinizi alın.

Nulls Brawl Lola Apk 39.99

Nulls Brawl Lola Apk oyununda, ancak üç dakika devam eden arena savaşlarında üç benlik takımınızı rakip mürettebata karşı koymanıza izin verecek. Her biri kendi değişik saldırılarına ve güç noktaları kullanılarak daha da yükseltilebilecek süper kabiliyetlere haiz muhtelif kahramanlar yada Kavgacılara haiz olacaksınız. Rakiplerinizi cezalandırabileceğiniz bir sürü harita ve değişik zafer koşullarına haiz muhtelif modlar sizi bekliyor.

İlgini çekebilir:  Soccer Manager 2022 Ücretsiz Full Apk İndir

Brawl Stars sizi eğlendirmek için oldukça sayıda aksiyon fırsatı ve oldukça muhtelif değişik modlardan daha fazlasını sunuyor. Aynı derecede mühim olan, oyun mekaniği ve kontrolleri sezgiseldir ve sanal bir joystick ve arenalarda manevra yapmak ve düşmanlarınızı sıcak kurşunla doldurmak için dokunma içeren standart bir kombo ile mobil formata harika biçimde uyarlanmıştır.

Nulls Brawl Lola Apk İndir ne olursa olsun şu anda parlak zeka telefonlarınızın mağazalarında bulunan en iyi oyunlardan biridir: tüm bunlar keyifli ve vur-kaç oyunlarına müsait değişik oyun modları, onu hem klasik bir atış arayanlar için aynı zamanda değişik türdeki oyuncular için cazibeli kılıyor. Aynı zamanda normalden değişik bir şey arayanlar için.

Elbette, temel ganimet kutuları biçimindeki ücretli öğelere aşırı vurgu yapılması, birçok bireyin burnunu yukarı kaldırmasına niçin olabilir; her neyse ki bir kuruş bile masraftan oynamak (ve eğlenmek) mümkün.

İlgini çekebilir:  Police Sim 2022 1.9.7 Para Hileli Mod Apk İndir

Hadi ne düşünüyorsun? Sitemizden Nulls Brawl Lola 39.99 Apk ve bu oyun ile alakalı deneyiminizi yorumlar bölümünde paylaşın.

Nulls Brawl Lola Apk Son Sürüm

Apkindirsene internet sitemizden indirdiğiniz Nulls Brawl Lola Apk 39.99 son olarak sürüm versiyonudur.

 • Yeni Brawl Pass Sezonu
 • Yeni Kromatik Savaşçı Lola
 • Yeni Kostümler Ve Yeni Bir Tema
 • Cadılar Bayramı Sezonu Başlıyor!
 • Yeni ve Eski Sezonluk Kostümler
 • Yeni Bir Mücadele ve Ürkütücü Bir Dış Etken!
 • Oyun Deneyimini Geliştiren Pek Çok Iyileştirme
 • Kurulumu ve İndirmesi Kolay
 • Ücretsiz Oyun

Nulls Brawl Lola oyununda hile kullanabilmeniz için Nulls Brawl Lola Apk oyununu modlu apk olarak paylaşıyoruz modlanmış bu apk yardımıyla hile yapabilir ve mod özelliklerini kullanabilirsiniz.

Nulls Brawl Lola Apk Hile MOD Özellikleri

Nulls Brawl Lola Apk, birtakım değiştirilmiş özelliklere sahiptir. Aşağıdan test edin.

 • Sınırsız Para Hilesi
 • Sınırsız Elmas Hilesi
 • Hatalar ve Kilitlenmeler Düzeltildi
 • Oyun İyileştirmeleri

Resmi sürümde bildiğiniz gibi, ücretsiz bir şekilde erişilemeyen birçok özellikler var. Bu nedenle Nulls Brawl Lola 39.99, mod yardımıyla oyun Para Hileli olacak.

Yorum yapın

2