Plants vs. Zombies Heroes 1.36.39  Güneş Hileli Apk İndir
Rate this post
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu59.1 MB
  • ÜreticiELECTRONIC ARTS
qr code
  • Toplam İndirme : 382 views
HEMEN İNDİR

program galeri
program galeri
program galeri

Plants vs. Zombies hileli apk oyunlarını çoğunuz biliyordur, fakat bu sefer karşımıza farklı bir versiyonunu çıkardılar. Oyunun ana amacını ele alırsak siz bitkileri kontrol ediyorsunuz ve bu bitkileri yok etmeye çalışan zombilerden korunmak sizin elinizde. Normalde oyun biraz daha farklı işleniyordu fakat bu sefer oyunu kart mantığıyla yapmışlar, biraz olsun clash royale’i andırıyor olsa da mantık farklı işliyor. Bu yeni sürümünde yaptıkları grafik iyileştirmeleri ve bu kartla oynanış biçimi oyunu gerçekten etkilemiş ve eğlenceli bir hale getirmiş.

Telefonlarında zaman geçirmek isteyen ve eğlenceli bir oyun arayan kardeşlerim için kesinlikle önerebileceğim bir oyun olan Plants vs. Zombies Heroes oyununu hileli apk olarak indirebilir ve sizde bu heyecana ortak olabilirsiniz, oyunda stratejinizi iyi seçmeli ve ona göre ataklar yapmalısınız. Her bitkinin kendine has bir gücü ve yeteneği bulunuyor, sizde bunları bilerek stratejinizi ona göre düzenlemeli ve zombilere ona göre atak yapmalısınız aksi taktirde bölümleri geçmeniz zorlaşacaktır. Güneş hileli apk sayesinde daha da rahatlayıp bölümleri rahatça geçebileceğiniz bu oyunu sizde hemen indirip eğlenceye ortak olun.

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.