Poppy Playtime Chapter 2 v1.1 APK indir

Versiyon 1.1
Geliştirici MOB Games Studio
Lisans Ücretsiz
Boyut 1 GB
Dil Türkçe
HEMEN İNDİR

Poppy Playtime Chapter 2 Apk, bir oyuncak fabrikasının kalıntılarını keşfeden bir korku aksiyon macera oyunudur. Başlıktaki oyun zamanı bir oyuncak firmasının adıdır. Şirketin fabrikası on yıl önce ortadan kayboldu ve şimdi terk edilmiş bir fabrika. Ana karakter, birileri tarafından gönderilen bir video nedeniyle tekrar fabrikaya gönderilen eski bir çalışandır.

Videoda haşhaş çiçekleri (= Poppy), Playtime tarafından üretilen konuşan kız bebek Poppy (Poppy) ile birlikte yamalı. GrabPack adlı sihirli bir el ile sırt çantasıyla yapılan bulmacalar ve Playtime’ın maskotu HuggyWuggy tarafından kovalanma korkusu… Bir oyuncak firmasına özgü bir deneyim sunan bir oyun.

Fatura simgesiyle GrabPack’i enjekte edin! Mavi sol ele, kırmızı sağ ele karşılık gelir. İşlem sanal bir ped ile yapılır. Ekranın sağ tarafında bulunan pad ile özgürce hareket edebilir, jump butonu ile zıplayabilirsiniz. Ayrıca, bir GrabPack aldığınızda, bir fatura düğmesi görünür. Bir düğmeye dokunarak sihirli eller çekebilir ve toplayabilirsiniz. GrabPack’in üç ana kullanımı vardır.

Poppy Playtime Chapter 2 Mod APK

Poppy Playtime Chapter 2 Mod APKPin

Birincisi item elde etmektir ve elde etmek istediğiniz şeye nişan alıp sihirli bir el ateşleyerek item elde edebilirsiniz. İkincisi, hilenin çalışmasıdır. Kapı gibi bir kulplu bir hileye ateş ederseniz, o hileyi hareket ettirebilirsiniz. Üçüncüsü elektrik. Bir güç kaynağına ateşlendiğinde, GrabPack’in kabloları enerjilenir. Bu durumda elektrot hilesine dokunursanız, elektrik akabilir. Bu, fabrikadaki ekipmanın etkinleştirilmesini sağlar.

İlgini çekebilir:  Shadow Fight 2 2.4.1 Para Hileli Apk İndir

Başlangıçta akan fabrika turu videosu. Poppy Playtime Chapter 2 Mod APK‘nin seri üretilen kafasından korkuyorum. Hayalet hikayelerindeki uzun saçlı Japon bebek ve “Child’s Play” filmindeki Chucky bebek gibi bebeklerin korkunç bir imajı vardır. Çocukken oynamak eğlenceliydi, neden olmasın? Ama yine de, bebekler korkutucu. Bir tanesinden bile korktum, bu yüzden eğer çok olursa korku ikiye katlanırdı. Bu nedenle, terk edilmiş oyuncak fabrikası kesinlikle korkutucu. Bu çalışmanın cazibesi, böyle terk edilmiş bir oyuncak fabrikasının ortamından tam olarak yararlanmasıdır.

Poppy Playtime Chapter 2 APK indir

Poppy Playtime Chapter 2 APK indirPin

En yakın HuggyWuggy! Seni ısırdığında çok acıyor… Korkunç…! Bu eserde korkudan sorumlu olan asıl yaratık, başlıktaki Poppy Playtime Chapter 2 APK indir değil, mavi bir peluş HuggyWuggy’dir. HuggyWuggy kocaman ve köpekbalığı gibi keskin dişleri var. Yine de, acımasızca takip edilmekten korkuyorum. Korkmadan edemiyorum. Yani Poppy korkmuyor mu? Sözü açılmışken, kesinlikle yaratık benzeri bir korkuya sahip değil ama gizemli bir korkusu var. Gelecek bölümde, bir şeylerin olacağına dair rahatsız edici bir his var içimde. Yani Poppy de korkutucu!

PC versiyonu sıcak bir konu! Vahşi doldurulmuş hayvanlardan kaçarken bir oyuncak fabrikasının kalıntılarını keşfettiğiniz ve bir çalışanın ortadan kaybolmasının gizemini çözdüğünüz bir korku oyunu.

Poppy Playtime Chapter 2 Son Sürüm APK

Sitemiz üzerinden indireceğiniz tüm oyunlar sürekli olarak güncellenmektedir, Poppy Playtime Chapter 2 v1.1 ise oyunun şu anki son sürümüdür ve bu sürekli güncellenmektedir. Ayrıca, bu tarz diğer güncel oyunlar için bizi twitter ve facebook sosyal medya hesaplarımızdan takibe alabilirsiniz.  Poppy Playtime Chapter 2 MOD Apk ile birlikte gelen özellikler ise şunlardır;

  • Ücretsiz oyun
  • Hileli mod
  • Eğlence
İlgini çekebilir:  FRAG Pro Shooter 1.6.8 Para Hileli Apk İndir

gibi daha bir çok özellikle birlikte gelen Poppy Playtime Chapter 2 isimli android oyunu sitemiz üzerinden son sürüm apk olarak paylaşıyoruz modlu apk sayesinde hile özelliklerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Poppy Playtime Chapter 2 APK nasıl indirilir?

Sitemiz ile birlikte apk indirmek oldukça kolaydır, yapmanız gereken tek şey yukarıda bulunan hemen indir butonunu kullanarak 8 saniye bekledikten sonra erişim sağladığınız indirme sayfası üzerinden apk dosyasını indirip kurulum yapmak. Poppy Playtime Chapter 2 APK oyunu için aşağıdaki kurulum adımlarını izleyebilirsiniz.

Poppy Playtime Chapter 2 APK nasıl yüklenir ?

Aşağıdaki basit adımları izleyerek kolayca erken erişim Poppy Playtime Chapter 2 APK indirebilirsiniz:

  1. Hemen indir butonuna tıklayın.
  2. Yönlendiğiniz sayfada apk dosyasını indirin.
  3. Bilinmeyen kaynaklara izin verin.
  4. Apk dosyasını açın, kurulumunu başlatın.
  5. Kurulum bitince oyunu oynayabilirsiniz.

Not: Kurulum veya indirme konularında sorun yaşarsanız yorumda belirtin ve çözüm sağlayalım.

Ayrıca, bu oyunun türüne benzer olarak Nulls Clash of Clans ve eğer Supercell oyunlarını seviyorsanız Brawl Stars APK oyununu da indirmek isteyebilirsiniz.

Yorum yapın