Pro Evolution Soccer 2018 Full Apk İndir v2.3.1
2.5/4 - (2 votes)
 • Lisans
 • Dil Desteğiİngilizce
 • Dosya Boyutu1.3 GB
 • İşletim Sistemi
  1. İndirdiğiniz Pro Evolution Soccer 2018 SD Data dosyasının içerisindeki “jp.konami.pesam” dosyayı,android/obb klasörünün içine atın.Eğer böyle bir klasör yoksa siz oluşturun.
  2. "PES2018-Mod-v2.3.1-apkindirsene.apk" dosyasını indirin ve kurun.
    BİLGİ: Oyuna kaldığınız yerden devam etmek istiyorsanız,şuanki indirdiğiniz oyunu silmeyip kurulum talimatlarını yerine getirin. UYARI: Kurulum talimatlarını dikkatlice yapın aksi taktirde oyununuz açılmayabilir.
 • ÜreticiKONAMI
qr code
 • Toplam İndirme : 10.613 views
HEMEN İNDİR

PRO EVOLUTİON SOCCER 2018 oyunu,PES’in yapımcı firmasının aldığı bir karar ile baya iyi bir değişikliğe imza attı. 2018 yılına ait lisans anlaşmalarını ve kadro güncellemelerini PES 2018’e yaptığı değişiklikle beraber ekledi.Bilgisayarlardan veya playstation platformlarından alıştığınız gibi android cihazlarınızdada aynı şekilde oynuyorsunuz.Yinede kısa bir özet geçmek gerekirse bütün futbol oyunları gibi kadronuzu kuruyorsunuz ve maçları kazanmaya çalışıyorsunuz.Şuanda Pro Evolution Soccer 2018 sürümü çoğu cihaz için maalesef indirilmeye uygun değil.Bu nedenle sitemiz size oyunu FULL APK şeklinde paylaşıyor ve bu sayede mPro Evolution Soccer 2018’i dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz.Hayalinizdeki kadroyu kudurup takımlarla mücadele etmeye hazır olun,dünyadaki çoğu oyuncuyu kapsıyan ve iyi oyun yapısı sayesinde hiç sıkılmadan oynayabilirsiniz.Ayrıca bluetooth desteği ve tüm lisanslı takımlar ve futbolcular Pro Evolution Soccer 2018’de sizi bekliyor! PES 2018 oyunu,son değişiklikle içerisini 2017-2018 sezonune göre yenilemiştir.Grafikleri android cihazlar için oldukça iyidir.Şuanda Google Play Mağazalarında 1 Milyona yakın bir izlenmeye sahiptir.

 

Yorumlar (2)

YORUM YAZ

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.