Stardew Valley 1.4.5.137 Hileli Mod Apk İndir
Rate this post
  • LisansÜcretsiz
  • Dil DesteğiTürkçe
  • Dosya Boyutu128 MB
  • İşletim SistemiÖnce "Alternatif İndir" butonundan oyunun obb dosyasını indirip daha sonra Rar'ın içerisindeki "com.chucklefish.stardewvalley" isimli dosyayı android/obb ye atın. Bu işlemden sonra apkyı indirip kurabilirsiniz.
  • ÜreticiChucklefish Limited
qr code
  • Toplam İndirme : 2.093 views
HEMEN İNDİR

Stardew Valley hileli mod apk oyunu vakit geçirebileceğiniz güzel bir simülasyon oyunudur. Oyun içerisinde kontrol ettiğiniz karakter ile birlikte bir kasaba da çiftliğinizi kuracak ve tarlalara ilgilenip hayvanlara bakacaksınız. Bir çok detayı düşünülmüş olan bu oyunda Chucklefish Limited firmasının yapımcıları tarafından Google play marketlerine sürülen ve gerçekten sevilen bir oyun olmuş. Fakat oynamak isterseniz 54.99 TL gibi bir ücret ödemeniz gereken bu oyunu sizlere hem ücretsiz olarak hemde stardew valley hileli apk olarak sunuyoruz.

Bir çok görevlerin bulunduğu ve arkadaşlarınız ile sohbet içerisinde olacağınız kuş bakışı açısı ve pixel grafikleriyle oyuna daha güzel bir hava katılmış bu oyunda sıkılmayacağınızı temin edebilirim tabi bu tarz simülasyon oyunlarını seviyorsanız. Oyunda kolayca gelişebilmeniz adına hileli mod apkyı sizlerle paylaşıyoruz, sınırsız olan paranız sayesinde dilediğiniz her şeyi satın alarak kasabanızdaki çiftliğinizi ve hayvancılığını kolayca üst seviyelere taşıyabilirsiniz.

Yorumlar (5)

YORUM YAZ

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.