State of Survival 1.9.20 Para Hileli Apk İndir

Versiyon 1.9.20
Geliştirici KingsGroup Holdings
Lisans Ücretsiz
Boyut 148 MB
Dil İngilizce
HEMEN İNDİR

State of Survival para hileli apk oyunu, youtube reklamlarında pek çok kez karşımıza çıkan belki de bir çoğumuzun bu şekilde tanıdığı bir oyundur. Oyunun özetini yapacak olursak, kıyamet sonrası hayatta kalan insanlardan birisiniz ve diğer insanların çoğu zombiye dönüştüler, fakat siz kendi grubunuzla hayatta kalmaya çalışan ve bu zombi virüsünden kurtulan insanlardansınız. Görevler yaparak para kazanacak ve kendi üssünüzü kuracaksınız, bu sayede zombilerden korunmaya çalışacaksınız fakat her zaman üssünüz güvenli olmayabiliyor sürekli geliştirmeniz gerekli.

Zaman zaman zombileri avlamanız gereken görevler olurken, bazen zombi istilasından birilerini kurtarıyor veya başka gruplara dahil oluyorsunuz. Oyunda kısacası kendi hikayenizi yazmaya çalışıyorsunuz diyebilirim, para kazanmak oldukça zor ve zaman zaman etrafta yıkık dökük marketlere girerek oradan kendinize erzak toplamaya çalışacaksınız çünkü kıyamet zamanı olduğundan çoğu kişide para bulunamayabiliyor. Gerçekten aksiyon dolu ve oynayanı kendine bağlayacak bir oyun olan bu State of survival hileli apk oyununu hemen indirmenizi tavsiye ederim, sınırsız para hilesi sayesinde en iyi üsleri kurabilir ve zombilere karşı bu amansız savaşa sizde katılabilirsiniz. Panzehiri bulmaya çalışın ve insanlığı kurtarın.

İlgini çekebilir:  Bike Racing 3D 2.2 Para Hileli Apk İndir

“State of Survival 1.9.20 Para Hileli Apk İndir” üzerine 6 yorum

  1. Bu oyunda para hilesi yok sanırım modu açmama rağmen olmuyor. Yardımcı olur musunuz. Sorun neden kaynaklanıyor.

    Cevapla
  2. Bu oyunun para hilesi yok . Burada hileli demişsiniz ama. Mod açık olmasına rağmen normal oyun gibi düzeltebilir misiniz.
    State of survival

    Cevapla

Yorum yapın