Stickman Revenge 3 1.5.1 Para Hileli Apk İndir
Rate this post
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu43.1 MB
  • İşletim Sistemi"stickman-revenge-3-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
  • ÜreticiZonmob Tech., JSC
qr code
  • Toplam İndirme : 759 views
HEMEN İNDİR

Stickman Revenge 3 oyununda güçlü bir çöp adamı kontrol ediyorsunuz ve bu karakterle birlikte güçlü rakiplerinize karşı savaşacaksınız. Oyunun bölüm mantığı yok yani sonsuza kadar gidebilen bir oyun fakat siz her ilerlediğinizde mekan değişiyor ve daha güçlü rakipler karşınıza çıkıyor. Bunların dışında karakteriniz otomatik olarak düşmanlara saldırmıyor yani her şey sizin elinizde oluyor. Farklı farklı kombolar ve saldırı teknikleri sayesinde eğlenceli bir oyun oynayacaksınız.

Stickman Revenge 3 Apk İndir

Oyuna ilk başladığınızda 5 can barınız oluyor, etrafta bulunan çantalar sayesinde can barınız azaldığında doldurarak daha fazla hayatta kalmaya devam edebiliyorsunuz. Oyun hiç sıkıcı bir oyun değil çünkü sizi neyle karşılayacağını bilemiyorsunuz. Bazen normal bir şekilde ilerken bir anda bölüm sonu canavarı diye tabir ettiğimiz bosslarla karşılaşıp onlarıda öldürmek zorunda kalabiliyorsunuz. Oyun ne kadar zor olsa da zor olduğu kadar eğlenceli ve aksiyon dolu bir oyun. Ayrıca sizlere verdiğimiz para hileli apk sayesinde oyunu daha kolay ve eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.