The Walking Dead No Man’s Land 3.2.1.17 Hasar Hileli Mod Apk İndir
Rate this post
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu27.3 MB
  • İşletim SistemiÖncelikle "Alternatif indir" butonunu kullanarak obb dosyasını indirin, içerisindeki "com.nextgames.android.twd" isimli dosyayı android/obb içine atın ve apkyı indirerek kurulumu gerçekleştirin.
  • ÜreticiNext Games Oy
qr code
  • Toplam İndirme : 2.597 views
HEMEN İNDİR

program galeri
program galeri
program galeri

The Walking Dead No Man’s Land oyunu aksiyon dolu bir oyundur. Walking Dead dizisinden uyarlanmış bu oyunu oldukça seveceğinize eminim, bir çoğunuz diziyi bir kere bile izlemiş izlemese bile ismini duymuştur diye tahmin ediyorum. Zombilerin istila ettiği bir dünya da yaşam savaşı verecek ve zombileri öldürmeye çalışacaksınız. Bu oyunda tek başınasınız, bu nedenle hem yaşamınızı sürdürebilmek için kendinizi zombilerden koruyacak güzel bir barınağa ihtiyacınız var hemde zombilere karşı durabilecek silahlara ihtiyacınız olacak. Barınağınızı hallettikten sonra oyunun size gösterdiği mekanlarda zombileri öldüreceksiniz.

Oyunun zevkini çıkarabilmeniz için bana kalırsa hilesiz oynamanız daha iyi olacaktır fakat sizlere verdiğim yüksek hasar hileli apk sayesinde zombileri tek vuruşta kolayca öldürebilecek ve onları geldikleri yere geri göndereceksiniz. Sizde bu aksiyonun hiç bitmediği hayatta kalma oyununu hemen indirebilirsiniz.

Yorumlar (4)

YORUM YAZ

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.