This War of Mine v1.5.7 Kilitleri Açık Apk İndir
Rate this post
 • LisansÜcretsiz
 • Dil Desteğiİngilizce
 • Dosya Boyutu558 MB
 • İşletim Sistemi"this-war-of-mine-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
 • Üretici11 bit studios
qr code
 • Toplam İndirme : 3.833 views
HEMEN İNDİR

This War of Mine oyunu bilgisayar platformunda oldukça seveni olan bir 2 boyutlu hikaye, simülasyon oyunudur. Oyunun gerçekten akıcı ve insanı kendine bağlayan bir hikayesi bulunuyor, savaş hala devam ederken siz hayatta kalmaya çalışıyor ve yaşam mücadelesi veriyorsunuz. Oyunun hikayesine göre üç karakteri yönetiyorsunuz ve bu sırada hepsine farklı görevler vererek birlikte hayatta kalmaya çalışacağınız bir oyun olacak. Oyunda yönettiğiniz karakterle bazen evin içindeki işleri halledecek bazense gece olduğunda etraftan erzak ve diğer önemli malzemeleri toplamak için haritada belirli alanlara gideceksiniz.

Gittiğiniz yerlerde bazen askerlerle karşılaşabilir ve bunlara karşı gizlenerek devam edebilirsiniz, hem acıklı hemde stresli bir hikayesi olan bu oyunda şehrin tehlikelerinden sakınıp kendinizi korumaya almalı ve herkesin hayatta kalmasını sağlamaya çalışmalısınız. Bu oldukça zor oluyor fakat etrafı gezdikçe ve erzak toplayıp hikayeyi ilerlettikçe zorluklara karşı gelip devam edeceksiniz. Hava şartlarından açlığa veya hastalıklardan psikolojik sorunlara bir çok şeyle uğraşacağınız bu simülasyon oyununu kilitleri açık apk olarak indirin.

Yorumlar (2)

YORUM YAZ
 1. Sizi tebrik ederim ne zamandır indirip oynamaya çalışıyordum. Hep oyun durduruldu hatası veriyordu sizin oyununuz hata vermedi.
  Teşekkürler

 2. Sizi tebrik ederim. Ne zamandır this war of mine indirip oynamaya çalışıyordum. Hep durduruldu hatası veriyodu. Sizin oyun hata vermedi
  Teşekkürler

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.