This War of Mine v1.5.7 Kilitleri Açık Apk İndir

Versiyon 1.5.7
Geliştirici 11 bit studios
Lisans Ücretsiz
Boyut 558 MB
Dil İngilizce
HEMEN İNDİR

This War of Mine oyunu bilgisayar platformunda oldukça seveni olan bir 2 boyutlu hikaye, simülasyon oyunudur. Oyunun gerçekten akıcı ve insanı kendine bağlayan bir hikayesi bulunuyor, savaş hala devam ederken siz hayatta kalmaya çalışıyor ve yaşam mücadelesi veriyorsunuz. Oyunun hikayesine göre üç karakteri yönetiyorsunuz ve bu sırada hepsine farklı görevler vererek birlikte hayatta kalmaya çalışacağınız bir oyun olacak. Oyunda yönettiğiniz karakterle bazen evin içindeki işleri halledecek bazense gece olduğunda etraftan erzak ve diğer önemli malzemeleri toplamak için haritada belirli alanlara gideceksiniz.

Gittiğiniz yerlerde bazen askerlerle karşılaşabilir ve bunlara karşı gizlenerek devam edebilirsiniz, hem acıklı hemde stresli bir hikayesi olan bu oyunda şehrin tehlikelerinden sakınıp kendinizi korumaya almalı ve herkesin hayatta kalmasını sağlamaya çalışmalısınız. Bu oldukça zor oluyor fakat etrafı gezdikçe ve erzak toplayıp hikayeyi ilerlettikçe zorluklara karşı gelip devam edeceksiniz. Hava şartlarından açlığa veya hastalıklardan psikolojik sorunlara bir çok şeyle uğraşacağınız bu simülasyon oyununu kilitleri açık apk olarak indirin.

İlgini çekebilir:  The Greedy Cave 1.8.4 Para Hileli Apk İndir

“This War of Mine v1.5.7 Kilitleri Açık Apk İndir” üzerine 2 yorum

  1. Sizi tebrik ederim ne zamandır indirip oynamaya çalışıyordum. Hep oyun durduruldu hatası veriyordu sizin oyununuz hata vermedi.
    Teşekkürler

    Cevapla
  2. Sizi tebrik ederim. Ne zamandır this war of mine indirip oynamaya çalışıyordum. Hep durduruldu hatası veriyodu. Sizin oyun hata vermedi
    Teşekkürler

    Cevapla

Yorum yapın