Tinder 11.6.0 Full Apk İndir

Versiyon 11.6.0
Geliştirici Tinder Inc.
Lisans Ücretsiz
Boyut 31 MB
Dil Türkçe
HEMEN İNDİR

tinder full apkPin

Tinder Full Apk İndir, uygulaması sayesinde cinsiyetinize göre bir çok kadın veya erkek kullanıcıyla eşleşebilir ve onlarla güzel bir sohbet kurarak belki de gerçekten tanışabilirsiniz. Uygulama size yakın olan kullanıcıları sizin beğeninize sunuyor, eğer hem siz hem de karşı taraf kabul ederse konuşma başlıyor ve sohbet içerisine giriyorsunuz. Bu uygulamanın bu kadar çok ilerlemesinin ve aynı sektördeki diğer uygulamaların önüne geçmesindeki en büyük sebep kullanımının kolay olmasıdır, tek yapacağınız şey karşınıza çıkan profili incelemek ve eğer beğendiyseniz sağa beğenmediyseniz sola kaydırmak.

İşlem aslında tamamen bu kadar, ayrıca Tinder Apk uygulamasında güzel bir filtreleme sistemi bulunuyor ve bu sistem sayesinde karşınıza çıkacak profillerin size en fazla ne kadar uzaklıkta olabileceğini ve yaş aralığını seçebiliyorsunuz bu sayede kolayca yakınınızdaki yeni insanlarla tanışıp ilişkiler kurabiliyorsunuz.

İlgini çekebilir:  Whatsapp Messenger 2.19.366 Apk İndir

Bir çok insan bu uygulamayı yeni kişiler tanımak ve güzel vakitler geçirmek hatta sevgili olabilecekleri kendine uygun insanı aramak için kullanıyor. Önemli olan gerçekten güzel ve etkileyici bir profil ile karşı cinsin karşısına çıkmak ve onların sizi beğenmesini sağlamak, bu sayede akıcı sohbetlere başlayacak ve sonu gelmeyen sohbetler ile birlikte yeni arkadaşlıklar hatta ilişkiler bile kurabileceksiniz. Sizde düzinelerce insan arasından size uygun olanları bulup tanışmak istiyorsanız hemen Tinder apk indirin.

“Tinder 11.6.0 Full Apk İndir” üzerine 3 yorum

  1. kardeşim iyi hoş herşey güzel de indirilmiyor şu linkleri doğru düzgün verin yoksa hiçbir işe yaramaz

    Cevapla

Yorum yapın