Township 6.3.7 Sınırsız Para Hileli Apk İndir

Township oyununda istediğiniz gibi şehir kuracak ve her şeyini yöneteceksiniz. Oyun milyonlarca kullanıcı tarafından oynanıyor bunun sebebi ise her kişiye hitap etmesi,oyunda tek yapmanız gereken telefonunuzdan yaptıklarınızı kontrol edip şehire ekleme ve düzenleme yapmak. Oyunda başlangıçta küçük bir çiftliğe sahip oluyorsunuz yani oyunda tarım ve hayvancılıkta yapabiliyorsunuz. Daha sonra ilerledikçe artık bir şehire dönüşmeye başlıyorsunuz.

Şehrinizi geliştirmelisiniz ve şehrinizde yaşayan diğer insanlara iş imkanı sağlamalısınız. Onun dışında hayvanlarınızada iyi bakmalı ve beslemelisiniz. Oyunu takip etmeniz gerekiyor çabucak gelişmeniz için fakat hep açık kalmasına gerek yok,sadece bildirimleri okumanız yeterli olacaktır. Oyunun sınırsız para hileli halini sizlere sunuyoruz,bu sayede şehrinizi kolayca geliştirebileceksiniz.

Yorumlar (2)

YORUM YAZ

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.