Truck Simulator PRO 2 1.8 Para Hileli Apk İndir

Versiyon 1.8
Geliştirici Mageeks Apps & Games
Lisans Ücretsiz
Boyut 404 MB
Dil İngilizce
HEMEN İNDİR

 Truck Simulator PRO 2 Para Hileli Apk İndir‘de manipüle etmek için konteynerler hazır. Geziyi yada güzel yeni topraklarda gezi etmeyi seviyorsunuz, tüm bunlar sporda ve edinim amaçlı. Bu kırılgan simülasyon oyunuyla reel bir itici güç olun. ABD Birleşik Devletleri’nin bütün bileşenlerini keşfedebilir ve bunu Avrupa’daki güzel kasabalar üstünden bir seyahat olarak görebilirsiniz. Rekreasyon, oyuncuların her yere binme ve gezi etme hayallerini tanımalarını sağlar.

Truck Simulator PRO 2 Para Hileli Apk İndir

Truck Simulator PRO 2 Apk İndir‘de seyahat etmek zorundasınız ve denemelisiniz. Birkaç kamyonunuz olacak ve katılımcıların depolama alanı satın almaları ve kendi itici güçlerini kiralamaları gerekebilir. Ayrıca 30’dan fazla araç ticareti yaparak da kar elde edebilirsiniz. Spor, oyunculara kariyerlerini biriktirmeleri için ticari bir trafik organizasyonu sunar.

Böyle gelişen bir kullanımla ticari bir girişimden yararlanın. Maksimum kâr için kendi ticaret tekniklerinizi planlamanıza yardımcı olabilir. İşinizi zenginleştirmek için kendine güvenen sürücüleri ve çekici arabaları seçin. Ticari bir nakliye işinden borç para almak çok uzak bir hayal değil. Listelenmemiş kariyerinizi genişletmek için kamyon geliri girişimleri için kendi rotanızı bulun, böylece Avrupa’da kendi seyahatlerinizi yapabilirsiniz.

Truck Simulator PRO 2 Apk İndir

Ünlü araba üreticileri sayesinde oyuncular arabalarla donatılabilir. Yedi ünlü Avrupalı ​​kamyon şirketi tarafından katkıda bulunulan bu oyunlar, oyuncuların 15 harika kamyon modunu keşfetmelerine izin veriyor. Bir kilometre giden bir oyun olmasına rağmen Truck Simulator PRO 2 Apk tamamen gerçek arabalar gibi simüle ediliyor. Her şeyden önce, arabalar tamamen güncel moda trendlerine göre tasarlandı, bu da müşterilerin en uygun görünüme sahip olmasına yardımcı olacak ve oyunculara gerçek bir kutu araba sürerken keyif hissi verecek.

İlgini çekebilir:  Survival On Raft: Ocean Nomad 1.175 Para Hileli Apk İndir

Gösterge ekranında görüntülenen sayısal düğmeler, aracınızı kontrol etmenizi sağlar. Arabanızın yoldaki farklı araçlarla çarpışmasını önlemek için bu unsurları birleştirin. Gösterge ekranı ayrıca aracın hızını ve süresini ve ayrıca aracı çalıştırırken itici gücün yorgunluk seviyesini gösterir. İzin verilen hızda açmalısınız, yoksa hız yaparsanız veya kazaya neden olursanız polis sizi bulur. Ayrıca spor, ürünü doğru yere ulaştırmak için sizi doğru yöne yönlendirmek için bir harita tasarladı. Gidonu alın ve güvenli bir yaşam için fren yapmaya hazırlanın ve ünlü yapılar arasında bir yolculuğa çıkacaksınız.

Truck Simulator PRO 2 Apk

Sahip olduğunuz araçlar, tercihlerinize bağlı olarak ek şekiller oluşturabilir. Onlarca farklı görünüm ile arabanızı istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Şasiyi ve kokpiti benzersiz kılmak için değiştirin veya renkleri beğeninize göre yansıtabilirsiniz. Oyuncu, gerçekten çalışmayan bir araba yaratmak için ışıklar, egzoz boruları ve bagajlarla birlikte her şeyi çıkarabilir. Doğru arabaları elde etmek için bir şeyleri bir araya getirmenin birçok yolu vardır.

Güzel Avrupa şehirlerini ziyaret etmenin yanı sıra Truck Simulator PRO 2 Apk, oyuncular genellikle işlerini iyi idare etmek zorundadır. Devasa bir araç filosu geliştirmek için yüzden fazla şehirden şehre keşif görevini tamamlayın. Tasarruf ettiğiniz para, onları özelleştirebilmeniz için size birçok yeni araba bileşeni kazandıracak.

Truck Simulator PRO 2 Hile

Almanya, Y, Macaristan ile ünlü toprakların güzel manzaraları şaşırtmaya hazır. Ünlü caddelerin, şehirlerin veya anıtların muhteşem manzarasına sahip modern Avrupa’nın 10 şehrine seyahat etme gücüne sahip olacaksınız. Truck Simulator PRO 2 Hile‘deki görüntüler, mümkün olduğunca gerçek mimariye yakın bir şekilde simüle edilebilir. Oyuncular artık fazla uzağa gitmek istemeyecekler ama yine de görkemli topraklarda araçlarıyla dolaşabilecekler.

Büyük parayı almak için teslimatınızı doğru hız ve tarihle değiştirmek istiyorsunuz. Keskin grafiklere sahip tüm görüntüler veya araçlar ile oyuncular en gerçekçi hissedecekler. Canlı ses, oyuncuları çekmeye yardımcı olur. Bir nakliye şirketine sahip olma hissini yaşamak için

Truck Simulator PRO 2 Hile Apk‘da profesyonel bir kamyon şoförü olun. Arabanıza yakıt doldurmaya hazır olun ve görkemli manzaraya teslimatlar ve fanatikler sunmaya başlayın. Eğlenirken birçok yeri keşfetmek için motoru çalıştırın ve emniyet kemerinizi bağlayın. Eğlenceli bir oyun ve deneyimleyebileceğiniz çok ilginç olacak.

İlgini çekebilir:  Dig Out! 2.9.2 Para Hileli Mod Apk İndir

Truck Simulator PRO 2 Son Sürüm Apk

Sitemiz üzerinden indireceğiniz tüm oyunlar sürekli olarak güncellenmektedir, Truck Simulator PRO 2 1.8 Apk ise oyunun şu anki son sürümüdür ve bu sürekli güncellenmektedir. Ayrıca, bu tarz diğer güncel oyunlar için bizi twitter ve facebook sosyal medya hesaplarımızdan takibe alabilirsiniz. Truck Simulator PRO 2 Mod Apk ile birlikte gelen özellikler ise şunlardır;

  • Ücretsiz oyun
  • Hileli mod
  • Eğlence

gibi daha bir çok özellikle birlikte gelen Truck Simulator PRO 2 isimli android oyunu sitemiz üzerinden son sürüm apk olarak paylaşıyoruz modlu apk sayesinde hile özelliklerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Truck Simulator PRO 2 Para Hileli Apk Özellikleri

Truck Simulator PRO 2 Apk, modlu bir sürüm olduğu için aşağıdaki avantajları size sağlamaktadır;

  • Para hilesi

Ayrıca, oyunun resmi sürümünde bir çok özellik bulunmuyor fakat Truck Simulator PRO 2 Apk Hile sayesinde oyunu para hileli olarak oynayabileceksiniz.

Truck Simulator PRO 2 Apk Nasıl İndirilir ?

Sitemiz ile birlikte apk indirmek oldukça kolaydır, yapmanız gereken tek şey yukarıda bulunan hemen indir butonunu kullanarak 8 saniye bekledikten sonra erişim sağladığınız indirme sayfası üzerinden apk dosyasını indirip kurulum yapmak. Truck Simulator PRO 2 Para Hileli oyunu için aşağıdaki kurulum adımlarını izleyebilirsiniz.

Truck Simulator PRO 2 Apk Nasıl Yüklenir ?

Aşağıdaki basit adımları izleyerek kolayca erken erişim Truck Simulator PRO 2 Apk indirebilirsiniz:

  1. Hemen indir butonuna tıklayın.
  2. Yönlendiğiniz sayfada apk dosyasını indirin.
  3. Bilinmeyen kaynaklara izin verin.
  4. Apk dosyasını açın, kurulumunu başlatın.
  5. Kurulum bitince oyunu oynayabilirsiniz.

Not: Kurulum veya indirme konularında sorun yaşarsanız yorumda belirtin ve çözüm sağlayalım.

Ayrıca kendim de sever ek oynadığım Bus Simulator Ultimate Apk ve diğer popüler oyunlar arasında olan İnat TV Box Apk modlarını da indirip oynamanızı tavsiye ederim.

Yorum yapın