Ultimate Car Driving Simulator v3.1 Para Hileli Apk İndir
Rate this post
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu86.7 MB
  • İşletim Sistemi"ultimate-car-driving-simalutor-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
  • ÜreticiTopRacing Games
qr code
  • Toplam İndirme : 2.322 views
HEMEN İNDİR

program galeri
program galeri
program galeri

Ultimate Car Driving Simulator para hileli apk oyunu, serbest sürüş yapabileceğiniz veya isterseniz çevredeki görevlere katılabileceğiniz bir oyundur. Need for speed oyununu daha önce oynamış olan arkadaşlarımız bilecektir bu tarz oyunları ve severek oynayacağınızı kesinlikle düşünüyorum zaten mobil platformlarda milyonu aşkın indirmeye ulaşmış bu oyundaki en güzel özelliklerden birisi de oyunun içerisinde bir çok araba çeşidi bulunması ve bu arabalara kendi istediğiniz gibi modifiye yapabilmeniz oluyor.

Oyun içerisinde başlangıçta bir mod seçiyorsunuz isterseniz serbest olarak gezinebiliyor ve hiçbir araçla karşılaşmıyorsunuz veya trafikli modu seçerek başka araçların arasında gezinti yapıyorsunuz tabi bu seçimi sonradan değiştirebiliyorsunuz. Araç içi ve araç dışı olarak kamera açıları bulunan bu oyundan oldukça fazla keyif alacağınızı düşünüyorum üstelik sunduğumuz Ultimate Car Driving Simulator hileli apk sayesinde istediğiniz arabalara kolayca sahip olacak istediğiniz modifiyeyi yapabileceksiniz sizde hemen indirip başlayabilirsiniz.

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.