Vegas Crime Simulator 2 2.2.190 Para Hileli Apk İndir
Rate this post
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu103.2 MB
  • ÜreticiNaxeex LLC
qr code
  • Toplam İndirme : 1.225 views
HEMEN İNDİR

Vegas Crime Simulator 2 para hileli apk oyunu, tamamen sizin seçimlerinize bağlı olarak ilerleyecek ve en büyük gangster olma yolunda emin adımlarla gideceğiniz bir oyundur. Oyun GTA oyununa benzerliğinden dolayı çoğıu kişi tarafından sevilerek oynanmış, google play mağazalarında 100 milyondan fazla indirmeye sahip olan bu oyunda başlangıçta fazla kişi tarafından tanınmayan bir gangsteri kontrol ediyorsunuz ve ününüzü arttırmaya ve şehirde adınızı duyurmaya çalışıyorsunuz. Oyundaki seçimlerinize göre ister iyi ister kötü bir gangster olabiliyorsunuz fakat bu gangsterlikte iyi olmak çokta mümkün olamayabiliyor çünkü diğer insanlara korku salmalısınz.

Oyunda gerçekten macera ve aksiyon sınır tanımıyor, hem de seçeneklerin bu kadar önemli olduğu bir oyunda isterseniz çetelerin arasına giriyor ve bunların arasında en büyüğü olmaya çalışıyorsunuz, veya polislerle anlaşma yaparak onlara yardım etmeyi tercih ediyorsunuz. Tercihler tamamen size kalmış fakat bir çoğunuzun çete olmayı seçeceğine eminim, sizlerde diğerlerine karşı dik duruşunuzu sergileyeceğiniz ve düşmanlara korku salacağınız bu oyunda vegas crime simulator 2 hileli apkyı indirin.

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.