Warship Battle: 3D World War II 2.9.6 Hileli Apk İndir
Rate this post
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu98.2 MB
  • İşletim Sistemi"warship-battle-3d-world-war-ii-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
  • ÜreticiJOYCITY Corp.
qr code
  • Toplam İndirme : 913 views
HEMEN İNDİR

Warship Battle: 3D World War II oyunu isminden de anlaşılabileceği gibi aksiyon dolu bir savaş oyunudur. Bu oyundaki savaşlar denizin tehlikeli suları üzerinde düşman gemilere karşı olan savaşlar olacak. Çoğu deniz üzerinde geçen ve gemileri konu alan savaş oyunları arasında Warship Battle: 3D World War II oyunu onlarla arasındaki farkını gerçekten güzel bir şekilde koruyor diyebilirim. Kolay kontrollerinin yanında iyi optimize edilmiş sistemi sayesinde de rahatça kasma ve donma olmadan oynayabileceğiniz bu oyunda bir sürü farklı ve zorlayıcı görevler sizleri bekliyor. Kimi zaman birden fazla düşman gemisini öldüreceğiniz yerde bazen onlarca gemi arasından sadece birisine ulaşıp onu yok etmeniz gerekebiliyor.

Geminizi geliştirdikçe farklı atış şekilleri elde edebiliyorsunuz, bazen deniz altından gönderdiğiniz roketlerle saldırabiliyor bazense kendi atış yeteneğinizle topları kullanarak düşman gemileri vurmaya çalışıyorsunuz. Aksiyonun ve savaşların hiç bitmediği bu Warship Battle: 3D World War II apk oyununda gelişmeniz ve daha iyi bir gemiye sahip olmanız için oldukça fazla para gerekiyor ve bundan dolayı oyunun hileli apksını sizlere sunuyoruz.

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.