World Conqueror 3 1.2.30 Madalya Hileli Apk İndir
Rate this post
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu77.4 MB
  • ÜreticiEasyTech
qr code
  • Toplam İndirme : 458 views
HEMEN İNDİR

World Conqueror 3 para hileli apk oyunu, strateji oyun seven kardeşlerim için önerdiğim oyunlardan birisidir. Önerme sebebim ise gerçekten kendi kategorisindeki oyunlar arasında en iyilerinden biri olması, her sürümünde daha da iyi hale gelen bu oyunda amacınız yeni bölgeler fethetmek ve dünyaya adınızı duyurmak olacak. Amacınız askerlerinizi ilerletmek ve yeni bölgelere doğru bir stratejiyle ilerleyerek en iyi şekilde savaşıp yeni alanları kazanıp bünyenize katmak olacak.

Bu oyunda karakterleri yani askerleri belirli bölgelere doğru ilerletebiliyorsunuz, bunun sebebi ise oyun size her bölgeye değil bazı bölgelere ilerleme şansı tanıdığından izin verilen yerlere ilerleyeceksiniz. Aynı bir satranç oyunu gibi ilerleyeceğiniz bu oyunun en güzel yanlarından biri ise vakit geçirerek kendi ordunuzla beraber yeni alanlar fethetmek. World Conqueror 3 hileli mod apkyı indirirseniz eğer oyundaki madalya sıkıntınızı da giderebilirsiniz.

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.