Zombieland v4.0.0 APK + MOD (Menü/Tanrı Modu, Para Hilesi)
4/4 - (1 vote)
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu120 MB
  • İşletim SistemiAndroid
  • ÜreticiSony Pictures Television
qr code
  • Toplam İndirme : 98 views
HEMEN İNDİR

program galeri

Zombieland Apk, zombi karşıtı kahraman ekibine yeni üyeler almak için bir sinyal gönderiyor. Kayıt olan sen misin? Hiç bitmeyen savaşlar, zaferler, zorluklar ve yeni görevlerle patlayıcı, kaotik uzayda şansınızı deneyin. Pew Pew tabanca, uzaylılar ve müzikal bir karakter gibi güncellenmiş sürümde yeni oyun üyelerini keşfedin; harika bir maç olacak.

BİR KAHRAMANLAR TAKIMI SEÇİN VE GELİŞTİRİN

Koleksiyonunuz ve gözetiminiz altında eski ve yeni karakterler bir ekip olarak bir araya geliyor; Zombieland Apk İndir, haklarınızı aşmak için güçlü bir ekip oluşturarak sınırsız kombinasyona sahip olacak. Gelişmiş ekipmanımızla kahramanlarınızı koruyun, sepetinizdeki ganimeti yükseltin ve düşman saldırmaya çalıştığında savunma yapın. Kaotik bir dünyada kendinizi bu şekilde koruyabilirsiniz.

Hareket eden zombilere tam olarak nişan alın ve en hızlı bitirmek için onlara sürekli ateş edin. Takım arkadaşlarınızla saldırın ve bölgelerinde daha derinlere ilerlemek için yeni bir yol açın. Bu süreçte, kahramanlarınızı yükseltmek ve yeni ve daha gelişmiş silahlar satın almak için yeni güçler bulmaya ve kilidini açmaya devam edin.

HERHANGİ BİR MODDA ZOMBİ BULUN

Oyun da çok daha iyi. Zombieland Hile, zombilerden küçük ve şiddetli saldırı dalgaları yaratacaktır. Bu saldırıların arkasında daha belirgin, daha dev ve daha güçlü patronlar var. Bu nedenle, bunlarla uğraşırken silahların doğaçlama ile hızlı bir şekilde birleştirilmesi esastır. Birkaç favori bulmak için silah, bıçak ve diğer tehlikeli silahlardan oluşan bir cephaneliği keşfedin.

Birden fazla oyun modu geliştiren Zombieland Mod Apk, getirdiği zorlukların ve eğlencenin gizemini her zaman korumuştur. Her modun farklı özellikleri olacak, ancak ortak noktası hala birçok yönden yüzleşme. Bir takım oluşturmayı deneyin ve savaşta daha iyi bir duruma sahip olmak için dövüş tekniğinizi yükseltin. Olaylar zinciri geliştirilecek ve genişletilecek, böylece her sondan sonra her zaman daha mükemmel değerde bir ödül alacaksınız.

YENİ DENEYİM İÇİN MÜCADELEYE KATILIN

Ani ve sürekli saldırılara erken uyum sağlama yeteneğini geliştirmek, Zombieland Apk‘in ortak yuvasına katılanlar için bir derstir. En güçlü kahramanların sıralamasına kaydolmayı planlıyorsanız, hızlıca silahlarınızı seçin, koruma toplayın ve savaşın başlamasına izin verin. Bu alanda iyi eğlenceler! Güncellenen sürümler, oyuncu incelemeleri sayesinde her zaman yeni bir şeyler getirir.

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.