Johnny Trigger 1.11.4 Para Hileli Apk İndir
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu92 MB
  • İşletim Sistemi"johnny-trigger-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
  • ÜreticiSayGames
qr code
  • Toplam İndirme : 1.460 views

Johnny Trigger hileli apkJohnny Trigger para hileli apk oyunu suikastçilik üzerine kurulu olan bir oyundur, bölüm mantığından oluştuğu için her bölüm daha farklı düşmanlarla karışalacaksınız ve bölümün sonuna doğru bu düşmanları gizli gizli alt ederek ilerleyeceksiniz. Nişangahınızı adamın üzerine getirdikten sonra ekrana tıklayarak ateş edebilirsiniz fakat dikkatli olmanız gereken bir taraf var, siz düşmandan önce davranmalısınız aksi taktirde sıkıntıya girebilirsiniz. Akrobatik hareketler bile sergileyebileceğiniz bu oyunda en çok dikkatli olmanız kısım ise mermi sayınız, merminiz bittiği gibi bölüme baştan başlıyorsunuz bu sebeple merminizi dikkatli kullanıp ona göre ilerleyin.

Johnny Trigger para hileliGerçekten sürükleyiciliği sayesinde sizi oyunda tutan ve aksiyon dolu olan bu oyunda para ve seviyeye önem göstermelisiniz, her bölüm geçtiğinizde seviye ve para kazanacak ve bunlar sayesinde yeni silah ve mermi hatta kıyafet bile alıp karakterinizi özelleştirebileceksiniz. Bir seviyeden sonra araç sahibi de olabiliyorsunuz fakat bunlar gerçekten çok para gerektiriyor ve bu parayı kazanmanız için oyunda çok vakit harcamalısınız, değerli vaktinizi harcamamanız için sizdelere Johnny Trigger hileli apkyı sunuyoruz, bu sayede para hilesi ile birlikte dilediğiniz her şeyi alıp daha da güçlenerek bölümlerde kolaylık sağlayabilirsiniz.

Oyunu puanla!
[Puan: Ortalama: ]
Buna da bakabilirsin >  Sonic Dash 3.8.5.Go Para Hileli Apk indir

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.