3DTuning 3.6.175 Kilitleri Açık Apk İndir
Rate this post
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu73.4 MB
  • İşletim Sistemi"3dtuning-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
  • Üretici3DTuning
qr code
  • Toplam İndirme : 527 views
HEMEN İNDİR

3DTuning kilitleri açık apk oyunu, modifiye yapacağınız bir simülasyon oyunudur. Fakat bunu basit zannetmeyin, oldukça detaylandırılmış ve iyi hale getirilmiş bir oyun. Dünya üzerindeki  yakından tanıdığınız bir çok araba markasının ünlü araçları bulunuyor, bu araçların her yerini teker teker modifiye edebiliyorsunuz. Ford’undan BMW’sine bir çok aracın jantlarından rengine ve motoruna kadar daha bir çok parçaları teker teker değiştirebilirsiniz. Sadece bununla da kalmıyor, yaptığınız araçları oyun içerisinde bulunan sosyal medya üzerinden paylaşarak diğer kullanıcıların beğenisine sunabiliyorsunuz.

HD görselleri desteklediği için gerçekten çok daha iyi grafiklere sahip olan bu oyun eğer kilitleri açık olmazsa sıkıcı olabiliyor çünkü sizi sınırlayan şeyler oluyor. Fakat sizler için sunduğumuz 3DTuning kilitleri açık apk sayesinde dilediğiniz her şeyi sorunsuz olarak kullanabilirsiniz. Modifiye ettiğiniz araçları satarak kendinizi büyültüyor ve galeri sahibi oluyorsunuz. Sizde hemen indirip modifiye yapmaya başlayın. Eğer ilginiz varsa kesinlikle tavsiye edeceğim bir oyundur.

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.