TOP OFFROAD Simulator 1.0.2 Para Hileli Apk İndir
Rate this post
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya BoyutuFNK Games
  • Üretici74.9 MB
qr code
  • Toplam İndirme : 612 views
HEMEN İNDİR

top offroad simulator hileli apkTOP OFFROAD Simulator hileli apk oyunu, arazi araçlarıyla birlikte Offroad yapacağınız bir oyundur, nedir bu offroad derseniz kardeşlerim bu engebeli ve yüksek olan arazilerde araba kullanmaya denir. Bunun için 4×4 araçlar tercih edilir ve bunlar kullanılarak yapılır, oyunda klasik bir araba oyunu gibi sağ altta gaz ve fren bulunurken solda ise direksiyon bulunuyor. Bir çok aracın bulunduğu oyunda sadece 4×4 araçlar değil zırhlı araçlar ve tanklar bile kullanabileceksiniz. Bunları elde etmeniz biraz zor olabiliyor çünkü oyunda para kazanmanız gerekli, bu da zor olacağı için sizleri düşündüğümüzden sizlere oyunun para hileli apksını sunuyoruz kardeşlerim.

top offroad simulator apk indirOyun gerçekten güzel bir dinamiğe sahip sanki gerçek bir arabayı kontrol ediyor gibi hissediyorsunuz, vitesinden süspansiyonuna aracın bir çok şeyini kontrol edebilmeniz oyunu daha eğlenceli bir hale getiriyor. Fakat gene de sizler için bir kolaylık olmasını isteyen oyun yapımcıları vitesi eğer manuel olarak kullanmak istemiyorsanız otomatik vites seçeneğini de sizlere sunmuş. Size verilen görevlerde nereye gitmeniz gerektiği bilgileri bulunuyor ve amacınız oyunun sizden istediği yere doğru aracınızı sorunsuz bir şekilde götürmek olacak, güzel grafiklere sahip olan bu kaliteli oyunu sizde apk olarak indirebilirsiniz. Girdiğiniz andan itibaren sınırsız paranız ile birlikte dilediğiniz aracı satın alabileceksiniz.

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.