Bus Simulator Ultimate v1.5.4 MOD APK (Sınırsız Para, Mega Menü)

Versiyon 1.5.4
Geliştirici Zuuks Games
Lisans Ücretsiz
Boyut 649 MB
Dil İngilizce
HEMEN İNDİR

Bus Simulator Ultimate MOD APK, yetkin bir otobüs şoförü olduğunuzda size heyecan verici deneyimler getirecek. Bu kariyeri sürdürmek istiyorsanız veya otobüs sürüşü konusunda tutkuluysanız, bu, en eşsiz deneyimi yaşamak için harika bir fırsat. Mobilde sadece sanal bir oyun olsa da bir şekilde gerçekçi simülasyon oyun süreçleri de yükleniyor.

Bus Simulator Ultimate Mod APK

Sürücüler, şirketin ayırt edici özelliğidir ve otobüsü çalıştıran ve hem oyuncular hem de şirket için gelir yaratan kişilerdir. Bu oyunda (NPC) oynanamayan karakterlerdir.

Başlangıçta, oyuncu diğer sürücülerin yardımı olmadan tek başına hareket etmek zorundadır, çünkü işine yeni başlamıştır ve yeni bir sürücü almak için zar zor yeterli paraya sahiptir. Oyuncu yeterlilik kazandığında, daha fazla sürücü kiralayabilir ve kiralayabilir. Ek gelir elde etmek için araba kullanmak zorunludur. NPC oldukları için, kullanıcı oyuna aktif olarak katılmadığında bile işe gönderilebilirler ve kuruluşunuzun görevlerini tamamladıktan sonra sürücülerden ödeme almaya devam etmesine olanak tanır.

Otobüs Simulatörü Ultimae Apk İndir

İlk kez bir test sürüşü oyununa katılıyorsanız, bu eğlenceli bir deneyimdir. Arabanın hareket etmesi için start butonunu seçmeniz gerekiyor. Araba yavaşça yuvarlanacak ve ileri hareket edecektir. Önceden kurulmuş kontrol sistemini kullanarak aracı düz yönlendirmeli, sola, sağa veya kavşaklardan geçmelisiniz. Aracın hızını kontrol etmek için gaz pedalını veya fren düğmesini kullanın.

Ultimate size 3 farklı sürüş modu sunar. Ana test sistemi sizin için en rahat yoldur. Arabayı istediğiniz şekilde test etmek için sol veya sağ tuşları kullanın. İkinci yol direksiyon simidini kullanmaktır. Size biraz daha sıkıntı verecek, sadece gerçek sürüş hissini hissedeceksiniz. Son olarak, oynamak için eğim sensörünü kullanın. Arabanın dönmesini istediğiniz yönde telefonu sallıyorsunuz. Bu, oyun deneyiminizi en üst düzeye çıkaracaktır, yalnızca rol oynama sırasında telefonun sabit bir konuma yerleştirildiğinden emin olun.

İlgini çekebilir:  Days After Apk İndir, Days After Hile, Days After Hile Apk

Bus Simulator Ultimate Hile

Sizin için 19 farklı otobüs var. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, doğru arabayı seçeceksiniz. Ancak bunları ücretsiz olarak alamayacaksınız, bu arabaları satın almak için sanal para ödemeniz gerekecek. Araba ne kadar büyükse, o kadar lüksse, güçlü bir motorla fiyat o kadar yüksek olur. Filonuzu oluşturmak için aynı anda birden fazla araca sahip olabilirsiniz. Filonuzu yönetmenize yardımcı olması için bir yönetici kiralayın.

Ultimate, gerçekçi bir araba sistemine sahip olmakla birlikte gerçek hayattan hiçbir farkı olmayan özelliklere sahiptir. Sürüş sürecinde farklı alışkanlıklara sahip yolcularla tanışmanız gerekecek. Otobüsünüzde her türden insan olacak ve bu bazen can sıkıcı bile olabiliyor. Bu durumda ergonomik çözümler bulmak gerekir.

Bus Simulator Ultimate Apk İndir

Oyunda trafik kurallarına uymak önemlidir Bu oyundaki trafik sistemi, şerit sistemi, gişeler, trafik işaretleri, trafik ışıkları ve hatta trafik ışıkları ile detaylı bir şekilde tasarlanmıştır. Yolculuk sırasında izin verilen hızı aşmamaya, belirtilen sayıdan fazla kişi taşımamaya ve kazaya izin vermemeye dikkat etmelisiniz. Geçiş ücretleri aracılığıyla, belirtilen tutarı ödemek zorunda kalacaksınız. Kurallara ne kadar çok uyarsanız, o kadar çok ödül alırsınız.

Bus Simulator Ultimate Apk İndir, size yolcu servisi görevlerini getiriyor. Seyahat rotanızı seçecek, yol boyunca misafirlerle buluşacak ve onları gidecekleri yere güvenli bir şekilde ulaştıracaksınız. Zengin Avrupa harita sistemi size birçok farklı seçenek sunacaktır. ABD, İtalya, Almanya, Rusya, Hollanda, İspanya gibi birçok ülkede oyunu deneyimleyebilirsiniz… Her ülkenin trafik sistemleri, yolcu özellikleri ve hava koşulları birbirinden tamamen farklı olacaktır. Bunların üstesinden gelmek için aşinalık ve esnekliğe sahip olmak yardımcı olur.

İlgini çekebilir:  İnat TV Box Apk İndir

Bus Simulator Ultimate Son Sürüm Apk

Sitemiz üzerinden indireceğiniz tüm oyunlar sürekli olarak güncellenmektedir, Bus Simulator Ultimate 1.5.4 Apk ise oyunun şu anki son sürümüdür ve bu sürekli güncellenmektedir. Ayrıca, bu tarz diğer güncel oyunlar için bizi twitter ve facebook sosyal medya hesaplarımızdan takibe alabilirsiniz. Bus Simulator Ultimate Mod Apk ile birlikte gelen özellikler ise şunlardır;

 • Yolcular kızmıyor
 • Oyun daha hızlı
 • Ücretsiz oynanabilirlik
 • Her şeye erişim

gibi daha bir çok özellikle birlikte gelen Bus Simulator Ultimate isimli android oyunu sitemiz üzerinden son sürüm apk olarak paylaşıyoruz modlu apk sayesinde hile özelliklerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bus Simulator Ultimate Hileli Apk Özellikleri

Bus Simulator Ultimate Apk, modlu bir sürüm olduğu için aşağıdaki avantajları size sağlamaktadır;

 • Sınırsız Para
 • Sınırsız Altın
 • Bitmeyen benzin
 • Yolcular aç kalmıyor

Ayrıca, oyunun resmi sürümünde bir çok özellik bulunmuyor fakat Bus Simulator Ultimate Apk Hile sayesinde oyunu para hileli olarak oynayabileceksiniz.

Bus Simulator Ultimate Apk Nasıl İndirilir ?

Sitemiz ile birlikte apk indirmek oldukça kolaydır, yapmanız gereken tek şey yukarıda bulunan hemen indir butonunu kullanarak 8 saniye bekledikten sonra erişim sağladığınız indirme sayfası üzerinden apk dosyasını indirip kurulum yapmak. Bus Simulator Ultimate Hileli Apk oyunu için aşağıdaki kurulum adımlarını izleyebilirsiniz.

Bus Simulator Ultimate Apk Nasıl Yüklenir ?

Aşağıdaki basit adımları izleyerek kolayca erken erişim Bus Simulator Ultimate Apk indirebilirsiniz:

 1. Hemen indir butonuna tıklayın.
 2. Yönlendiğiniz sayfada apk dosyasını indirin.
 3. Bilinmeyen kaynaklara izin verin.
 4. Apk dosyasını açın, kurulumunu başlatın.
 5. Kurulum bitince oyunu oynayabilirsiniz.

Not: Kurulum veya indirme konularında sorun yaşarsanız yorumda belirtin ve çözüm sağlayalım.

Ayrıca kendim de sever ek oynadığım Lili Apk ve diğer popüler oyunlar arasında olan Mad Fut 22 Apk modlarını da indirip oynamanızı tavsiye ederim.

 

“Bus Simulator Ultimate v1.5.4 MOD APK (Sınırsız Para, Mega Menü)” üzerine bir yorum

Yorum yapın

3