Karman TV APK İndir

Versiyon 1.1
Geliştirici Karman
Lisans Ücretsiz
Boyut 11 MB
Dil İngilizce
HEMEN İNDİR

Karman TV APK İndir uygulaması ile telefonunuzdan – tabletinizden ya da bilgisayarınızdan TV izlemek, ulusal kanalları takip etmek ya da dizi izlemek gibi canlı yayınlara ulaşabilirsiniz.

Futbol, ​​basketbol, ​​voleybol ve diğer spor karşılaşmalarını ücretsiz olarak izleyebilirsiniz. Ülkemizin ve dünyanın tüm spor etkinliklerine kesintisiz olarak doğrudan ulaşabilirsiniz.

Karman TV APK uygulamasını telefonunuza yüklemek oldukça rahat bir iştir. Aşağıdaki indirme bağlantısından uygulamayı telefonunuza indirdikten sonra Bilinmeyen uygulamalara izin ver bölümünü etkinleştirdikten sonra uygulamayı telefonunuza yükleyebilirsiniz.

İndirme işlemi tamamlandıktan sonra istediğiniz spor karşılaşmalarını, ekranları ve diğer yayınları canlı olarak izleyebilirsiniz.

Karman TV APK

Karman TV APK bir süredir ortalıkta dolaşan çok popüler bir uygulamadır. APK yakın zamanda güncellendiğinden ve tekrar düzgün çalıştığından Karman TV uygulamasını en iyi APK’lar listemize ekledik!

Karman TV uygulaması, akış için birçok ücretsiz film ve TV şovu sunar. Test ettikten sonra, uygulamanın çok sayıda akış bağlantısına sahip olduğunu gördük.

Bu listedeki pek çok uygulama gibi, Karman TV uygulaması da Solid APK’nin tüm özelliklerini içerir. Buna VLC medya oynatıcı, MX oynatıcı, RealDebred, başlıklar, alt yazılar, sık kullanılanlar ve indirilebilir içerik eklemek için entegrasyon dahildir.

İlgini çekebilir:  Whatsapp Plus 2018 Türkçe Apk İndir

Karman TV APK Uygulaması, yayın dünyasında popülerlik kazanan yeni bir uygulamadır. Şu anda 1080p ve
k dahil olmak üzere birçok HD bağlantıyla iyi çalışıyor.

Alt yazılar, harici oynatıcı ve daha fazlasının yanı sıra gerçek ve kanal engelleme işlevleri mevcuttur. Kerman TV uygulaması, her türlü kablo kesiciyi memnun edecek özel bir arayüze sahiptir.

Karman TV APK İndir

Türkiye’nin En İyi Ücretsiz Anında Tv Uygulaması Oyun tamamen ücretsizdir, uygulamayı yükleyin, menşei bilinmeyen telefon ayarlarını açmanız gerekiyor.

Bu sayfa, birisi Hizmetlerimi kullanmayı seçerse, Kişisel Bilgilerin toplanması, kullanılması ve ifşa edilmesine ilişkin politikalarımız hakkında kullanıcılarımızı bilgilendirmek için kullanılır.

Hizmetlerimi kullanmayı seçerseniz, bu politikayla bağlantılı bilgilerin toplanmasına ve kullanılmasına izin vermiş olursunuz. Topladığım kişisel bilgiler, Hizmetleri sağlamak ve iyileştirmek için kullanılır. Bu gizlilik politikasında açıklananlar dışında, verilerinizi üçüncü taraflara kullanmayacağız veya aktarmayacağız.

Bu Gizlilik Politikasında kullanılan Şartlar, bu Gizlilik Politikasında aksi belirtilmedikçe, Karman TV Apk İndir‘de bulunan Şartlar ve Koşullarımız ile aynı anlamlara sahiptir.

İlgini çekebilir:  VK 5.52 Full Apk İndir

Karman TV APK Özellikleri

Karman TV APK, modlu bir sürüm olduğu için aşağıdaki avantajları size sağlamaktadır;

  • İndirilen fotoğraf ve videoların listesi.
  • Yeniden yayınlamak için hikayeleri kaydedin.
  • Hikayeyi yerel depolamaya indirin

Ayrıca, oyunun resmi sürümünde bir çok özellik bulunmuyor fakat Karman TV APK sayesinde oyunu para hileli olarak oynayabileceksiniz.

Karman TV APK Nasıl İndirilir ?

Sitemiz ile birlikte apk indirmek oldukça kolaydır, yapmanız gereken tek şey yukarıda bulunan hemen indir butonunu kullanarak 8 saniye bekledikten sonra erişim sağladığınız indirme sayfası üzerinden apk dosyasını indirip kurulum yapmak. Karman TV APK oyunu için aşağıdaki kurulum adımlarını izleyebilirsiniz.

Karman TV APK Nasıl Yüklenir ?

Aşağıdaki basit adımları izleyerek kolayca erken erişim Karman TV APK indirebilirsiniz:

  1. Hemen indir butonuna tıklayın.
  2. Yönlendiğiniz sayfada apk dosyasını indirin.
  3. Bilinmeyen kaynaklara izin verin.
  4. Apk dosyasını açın, kurulumunu başlatın.
  5. Kurulum bitince oyunu oynayabilirsiniz.

Not: Kurulum veya indirme konularında sorun yaşarsanız yorumda belirtin ve çözüm sağlayalım.

Ayrıca kendim de sever ek oynadığım Bus Simulator Ultimate Apk ve diğer popüler oyunlar arasında olan İnat TV Box Apk modlarını da indirip oynamanızı tavsiye ederim.

Yorum yapın