Canlı TV izle Kim ve Insta PRO – 2022

Versiyon 1.1
Geliştirici Insta Pro
Lisans Ücretsiz
Boyut 1 MB
Dil Türkçe
HEMEN İNDİR

Canlı TV izle Kim yani canlitvizle.kim adresi üzerinden ekibin yazılımı olan Insta PRO ile Gizli/Kapalı olan Instagram profillerini takip etmeden görebilirsiniz. Uygulamanın her ne kadar Adı Canlı TV izle Kim olsa da yine resmi sitelerinde bununla ilgili kısa da olsa bir makale olmasına rağmen ilgili sitenin Canlı TV veya IP TV ile ilgili herhangi bir servisi veya uygulaması bulunmamaktadır.

Bu tamamen Instagram’da kapalı profilleri görebilmeniz için geliştirilen bir uygulamadır. Herhangi bir şifre – id bilgisi ise uygulama tarafından istenmemektedir.

Canlı TV İzle Kim Nedir?

Canlı TV İzle Kim bir uygulamadır ve her ne kadar Canlı TV izleme platformu olarak görülse de resmi sitesine girdiğimizde birkaç blog yazısı ve Insta PRO aracı dışında herhangi bir araç ile karşılaşmadık. Örneğin Play Store’da “Canlı TV izle” şeklinde bir arama yaptığımızda resmi uygulamanın hangisi olduğunun verisi net olarak gözükmemektedir. Bu yüzden de bunun sadece bir Instagram yazılımı olduğunu düşünmekteyiz.

İlgini çekebilir:  Twitter 8.28.0 Full Apk İndir

Web sitelerinde Canlı TV ile ilgili çok fazla bilgi olsa da bu hizmeti hangi platform üzerinden sağladıklarının net verisi bulunamamaktadır. Blog Yazılarını incelediğimizde ise;

  • What Are Salts
  • The Beginning of Everything – The Big Bang
  • Evrenin Bugüne Kadar Üretilmiş En Gerçekçi Simülasyonu!

adında 3 tane belgesel linki olduğunu görebiliyoruz. Sitenin Google arama sonuçlarına bakarak tüm sayfalarını sorguladığımızda da net olarak herhangi bir verinin çıkmadığını görebilmekteyiz.

Insta PRO

Canlı TV izle Kim Insta PRO

Canlı TV izle Kim ekibinin yazılımı olan Insta PRO’nun ise çalışma mantığı oldukça kolaydır. Web sitesine içeriğimizin başındaki bağlantıdan ulaştıktan sonra “Insta PRO” sekmesine tıklayın.

Profil Ara kısmının altında yer alan kısma Instagram profilini girdikten sonra “ARA” butonuna tıklayın ve Gizli/Kapalı Instagram adreslerini bu şekilde sorgulayabilirsiniz. Insta PRO sekmesini kullanabilmek için “Adblock” gibi yazılımların devre dışı olması önemlidir çünkü reklamlara tıkladıktan sonra bu profiller çalışmaktadır.

İlgini çekebilir:  Tr Remote Apk İndir 2020 - Ücretsiz Canlı Maç İzle

Yine her profile Insta PRO ile erişim sağlayamazsınız.

Instra PRO

Insta PRO yazılımının temel çalışma mantığı aşağıda yer alan videoda videolu şekilde anlatılmaktadır. Gizli profilleri net olarak anında görebilmek mümkün değildir bu yüzden de Insta PRO yazılımı dönemsel olarak çalışmayabilmektedir. Yine de bilinen ve herhangi bir şifre verme gereksinimi olmayan bir yöntem olduğu için alternatif olarak kesinlikle kullanılması gerekmektedir.

YouTube video

Canlı TV İzle Kim adında piyasada herhangi bir yazılım görmeniz durumunda kesinlikle indirmeyin çünkü resmi sitelerinde herhangi bir yazılım paylaşımı kesinlikle bulunmamaktadır.

Canlı TV izle Kim açılmıyor neden?

Bu biçim uygulamalara çoğu zaman insanlar oldukça fazla ilgi göstermektedir. Bu yüzden de bu uygulamaların anlık olarak cevap verebilmesi pek olası değildir. Bu noktada servisi gün içinde yeniden deneyebilirsiniz.

Yorum yapın