Disney Plus APK indir ( Ücretsiz Bedava İzle ) 2022

Versiyon 1.1
Geliştirici Disnep
Lisans Ücretsiz
Boyut 14 MB
Dil Türkçe
HEMEN İNDİR

Disney Plus APK içeriğimizde yakın zamanda (14.06.2022) vatanımızda yayın hayatına başlayan Disney Plus’ı APK olarak indirebileceğiniz linki sizlerle paylaşacağız. Netflix ve Amazon Prime gibi devlerden sonra artık Disney Plus’da 1000’in üzerinde film, 400’den fazla dizi ve hususi belgeselleriyle Türkiye’de hizmet vermeye başladı.

Disney+ daha oldukça Marvel filmleriyle ön plana çıkarken dönemin popüler film kahramanlarından olan; Thor, Captain America ve Doctor Strange gibi karakterlerin yer aldığı birçok film Disney+‘da yer almakta.

Disney Plus diğerlerine oranla kısa sürede faaliyete geçmekle birlikte ABD’de bile 2019 yılının Kasım ayında gösterim hayatına adım atmıştır. Disney+ yakın zamanda FOX’u da yayın haklarıyla birlikte satın almış akabinde; X-Men, Deadpool ve Fantastik Dörtlü şeklinde kahraman filmleri de Disney’de yayınlanmaya başlamıştır.

Disney Plus Nedir ?

Disney Plus, Walt Disney Company’nin alt kuruluşu olmakla beraber menşei ABD’dır. Disney Plus yayın hayatına Kasım 2019 senesinde başlamış akabinde de birçok ülkede etkinlik göstermeye adım atmıştır. Disney+ temelde Netflix ve Amazon Prime Video’ya rakip olmayı hedeflemektedir ki ülkemize girişiyle birlikte ciddi bir abone sayısına ulaşmıştır.

İlgini çekebilir:  CEYD-A Türkçe Sesli Asistan 6.2.6.9 Pro Apk İndir
Disney-Plus-UyelikPin
Disney-Plus-Uyelik

Disney Plus Üyelik

Disney Plus üyelik sistemi aylık ve yıllık olmak üzere ikiye ayrılmıştır. Aylık periyotta 34,99 TL olan Disney Plus, yıllık periyotta ise 349,90 TL‘dir. Yıllık periyotta abonelik esasınca %15’lik bir tenzilat sağlanmaktadır.

Disney Plus İndir PC

Disney Plus APK uygulamasını Microsoft’un resmi internet sitesinden bilgisayarınıza kolayca indirebilirsiniz. Aşağıdaki adımlarla;

  • Disney Plus’un resmi sitesine gittikten sonra hesabınıza giriş yapın.
  • Ardından tarayıcı menüsünden sağ üstte yer edinen “…” ibaresine tıklayın.
  • Ardından “Uygulamalar” peşinden da “Install this site as an app” seçeneğine tıklayın.
  • Disney+’ı indir butonuna tıklayarak yazılımı bilgisayarınıza kolayca yükleyebilirsiniz.

Disney Plus APK İndir 2022

Disney Plus APK dosyasını aşağıda yer alan linkten rahatça indirebilirsiniz. Diğer taraftan, mobilde kullanmak için Google Play Store’dan da indirme işlemi yapabilirsiniz.

İlgini çekebilir:  Planner 5D - Interior Design Hileli Apk İndir - Kilitler Açık
APK Boyutu 19 MB ✔
Toplam İndirme 100 Milyon ve Üzeri
Değerlendirme 5 Üzerinden 3,8 ✌

Disney Plus APK ile alakalı lüzumlu tüm bilgiler sizlerle paylaşılmıştır.

Disney Plus APK Yorumlari 768x419 1Pin

Disney Plus APK Yorumları

Disney Plus APK yorumlarına baktığımızda kullanıcıların genel anlamda memnun olduğunu söyleyebiliriz. Özellikle arayüz konusunda kullananların memnuniyeti üst seviyede olmakla birlikte kullanıcılar çoğu zaman Disney Plus APK uygulamasından ziyade daha çok film ve dizi noktasında yorumlarda bulunmuşlar.

Yorumların negatif olduğu genel nokta, uygulamada ışık/parlaklık bölümünde ayar olmaması. Yine ileri sarma ve geriye alma benzer biçimde butonların akışkan olmadığı da gelen eleştiriler arasında.

Disney Plus APK Sıkça Sorulan Sorular

Disney Plus APK Boyutu Nedir?

Disney Plus APK boyutu yaklaşık olarak 19 MB’dır. Birçok APK boyutuna göre Disney’in APK boyutu oldukça iyi seviyededir.

Disney+ Ücretsiz mi?

Disney+ abonelik sistemine sahip bir uygulama olmakla birlikte ücretsiz bir uygulama değildir. Disney+ aylık periyotta 34,99 TL’dir.

Disney+ aylık kaç tl?

Disney+ aylık bazda 34 TL olmakla birlikte yıllık periyotta ise 349 TL’dir. Yıllık abonelik sisteminde yaklaşık olarak %15’lik bir indirim sağlanmaktadır.

Yorum yapın