Car Eats Car 3 Para Hilesi – Apk İndir
Rate this post
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu123.3 MB
  • İşletim Sistemi"car-eats-car-3-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
  • ÜreticiSMOKOKO LTD
qr code
  • Toplam İndirme : 432 views
HEMEN İNDİR

car eats car para hileliCar Eats Car 3 para hileli apk oyununda, canavar arabalarla dolu garajınızdan bir araba seçecek ve şehrin huzurunu bozacaksınız. Daha önce sitemizde zaten eski sürümünü yayınlamış olsakta oyunun yeni çıkan bu sürümünde gerçekten eskisine göre büyük yenilikler bulunuyor. Eğer oyunu ilk defa oynayacaksanız merak etmeyin oyun kolay oynanıyor, canavar arabanızı alıyor ve önünüze çıkan her şeyi yiyerek polislerin ve şehrin huzurunu kaçırıyor yani bir kötü olarak iyilere karşı savaşıyorsunuz diyebilirim. Her bölümde size yeni bir aksiyon yaşatan bu oyunda kontroller klasik olarak solda direksiyon ve sağda gaz fren şeklindedir.

car eats car 3 apkOyunda bazen bölümlerde arabaları parçalıyor bazen ise sadece engelleri geçip engebeli yollar üzerinden bitişe ulaşmaya çalışıyorsunuz. Eğer bölümde ne kadar fazla skor toplarsanız bölüm sonunda o kadar çok para kazanıyor ve bu sayede yeni canavar arabalarınızı alabiliyor veya var olan arabanızın özelliklerini yükseltip onu geliştirebiliyorsunuz. Fakat verdiğimiz Car Eats Car 3 Apk dosyasını indirerek para hileli olarak oyunu oynayabilir ve bu sayede dilediğiniz aracı satın alıp geliştirebilirsiniz.

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.