Football Manager 2021 Mobile 12.0.1 Full Apk İndir
Rate this post
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu753 MB
  • İşletim SistemiÖncelikle Alternatif İndir kısmından OBB Data'yı indirin ve android/obb içerisine atın. Sonrasında apkyı indirip kurabilirsiniz.
  • ÜreticiSEGA
qr code
  • Toplam İndirme : 2.025 views
HEMEN İNDİR

football manager apk indirFootball Manager 2021 Mobile full apk, menajerlik yapacağınız bir oyundur. Kendi rüya takımınızı kuracak ve bu takımı en iyi şekilde yönetmeye çalışacaksınız, futbol oyunlarını seviyorsanız zaten bu oyunun varlığından haberdarsınızdır fakat gene de özet geçecek olursak eğer amacınız en iyi şekilde takımınızı yönetip menajerlik yapmak olacak. Kalelere topu yerleştirerek karşınıza çıkan takımlara karşı yavaş yavaş galibiyet alıp ligde başlara yükselmeye çalışacaksınız.

football manager 2021 full apkOyunda tamamen gerçek futbolcular bulunuyor, bir çok futbolcudan oluşan karma bir takım yapabilir ve bu rüya takımınızla birlikte diğer takımların korkulu rüyası olabilirsiniz. Fakat dikkat etmeniz gereken şey paranızı nasıl harcayacağınız, bir yandan takımınız için yatırım yaparken bir yandan da bu parayı kazanmaya çalışmak zor olsa da eğlenceli olacak. Google Play Mağazalarında 79.99 TL gibi bir fiyata satılsa da oyunu full apk olarak indirebilirsiniz.

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.