Dead Cells 1.1.10 Full Apk İndir
Rate this post
  • LisansÜcretsiz
  • Dil DesteğiTürkçe
  • Dosya Boyutu608 MB
  • İşletim Sistemi"dead-cells-full-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
  • ÜreticiPlaydigious
qr code
  • Toplam İndirme : 4.300 views
HEMEN İNDİR

program galeri
program galeri
program galeri

Dead Cells 2 boyutlu bir aksiyon oyunudur. Maceralara açık biriyseniz kesinlikle oynamanızı önerdiğim bir oyundur kendisi, ücretli olarak satıldığı için bazılarınız erişim konusunda sıkıntı yaşadığı için sizlere bu oyunun full apksını sunuyoruz. Amacınız ise karakteriniz ile zorlu yollardan geçip düşmanlarınıza karşı galip gelmek ve oyunun size verdiği görevleri yerine getirmek olacak. Macera ve aksiyon oyunlarını sevenler için kesinlikle oynamasını düşündüğüm Dead Cells Full Apk oyununda aksiyondan aksiyona koşuyorsunuz. Oyunun iki boyutlu grafiklere sahip olması oyuna farklı bir tema ve güzellik katmış.

Özel yeteneklere sahip karakterinizin yanında geniş evreni ve birçok görev sizleri bekliyor olacak. Her ölüp yeniden başladığınızda düşmanlarınızın karşısına daha güçlü çıkmalı ve onları alt etmelisiniz. Türkçe dil desteğinin mevcut olduğu bu oyun Google Play mağazalarında 24.99 TL’ye satılıyor, sitemizden full apk olarak indirerek kolayca oynayabilir ve aksiyonun içine dalabilirsiniz kardeşlerim.

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.