Dream League Soccer 2020 v7.40 Hileli Mod Apk İndir

Versiyon 7.40
Geliştirici First Touch Games
Lisans Ücretsiz
Boyut 271 MB
Dil Türkçe
HEMEN İNDİR

Dream League Soccer 2020

Dream League Soccer 2020 oyunuyla birlikte birçok kişi kendi cihazları üzerinden futbol oynayabilmektedir. Futbol oynamanın ayrıcalığına kavuşan oyuncular, bu oyun sayesinde eğlenceli vakit geçirebilmektedir. Futbol oyunları meraklıların en çok sevdiği oyunlardan birisidir. Özellikle bu oyunla birlikte birçok kişi arkadaşlarıyla eğlenceli vakit geçirebiliyor. Oyunun güncek oyun motoru sayesinde güzel işlemler yapılabiliyor. Oyunun grafikleri oldukça iyidir ve oyuncular futbol oynarken büyük bir gerçekçilikle oyunları oynamaktadır. Oyuncuların yüzleri ve futbol oyunu içerisindeki her türlü hareket son derece gerçek bir şekilde göz önünde bulunmaktadır. Oyuncuların mest olmasıyla çok sayıda oyuncu bu oyunu indirmeye devam etmektedir. Mağazalar üzerinden veya APK uzantılarıyla indirilebilen bu oyun birçok cihazda oynanmak üzere hazır bir şekilde beklemektedir.

Günümüzde çok fazla futbol oyunu seçeneği bulunmamaktadır. Futbol oyunu denildiği zaman akıllara en başta Dream League Soccer 2020 oyunu gelmektedir. Bu oyun günümüzde zirvelerde yer alır ve en çok oynananlar kategorisinde yer almaktadır. Oyunun içerisinde yer alan detaylar kullanıcıları büyülemeye yetiyor. Oyunun en büyük özellikleri arasında içerisindeki detaylardır. Oyuncular oyuna girdiği zaman karşısına gelen tüm stadyumlar büyük bir gerçekçilikle birlikte sunulmaktadır. Üstelik bu stadyumların içerisinde oyun oynamak müthiş bir zevk vermektedir. Stadyumların yanı sıra aynı zamanda futbolcuların özellikleri en iyi şekilde belirlenmiştir. Formaların gerçekçiliği ve antrenmanla alakalı birçok detay futbol oyunu içerisinde yer almaktadır.

Dream League Soccer 2020 Oyununa Başlarken

Oyunu indirdiğiniz zaman giriş yaptığınız anda karşınıza oldukça kolay bulabileceğiniz bir arayüz gelir. Bu ekranla birlikte oyun size tüm takımları ve futbolcuları sunar. Bu ana ekran üzerinden stadyumlara,, kadrolara ve takımlara erişebilirsiniz. Oyunu açtığınız anda karşınıza gelen ilk ekran üzerinden direk olarak maça geçiş yapabilirsiniz. Oyunu ilk kez kurduğunuz anda size biraz yabancı gelebilir. Oyunun son derece gerçekçi oluşu aynı zamanda oyun içerisinde rahat hareket etmenize engel olabilir. Gerçekçi bir futbol oyunu oynamak istiyorsanız Dream League Soccer 2020 oyunu bunu fazlasıyla karşılıyor. Bunu hayata geçirebilmek için yalnızca oyunu indirmeniz yeterli olabilir.

Oyunu ilk kurduğunuz zaman oyunun talimatlarıyla karşı karşıya kalırsınız. Oyunun talimatları size tamamen oyunu öğretmekle başlar. Oyunu henüz bilmeyen bir kişi oyuna giriş yaptığı zaman oynamakta zorluk çekebilir. Bu nedenle hangi tuşun ne işe yaradığını anlamak için Antrenman denemeleri yapabilirsiniz. Antrenman bölümünden pratik yaparak oyuna iyice hakim olabilir ve takımlarla karşılaşmak için hazır olabilirsiniz. Oyunun içerisinde aynı zamanda bir sürü antrenman modu yer alır. Bu modlar arasından istediğinizi seçerek ilerleyebilirsiniz. Antrenman modları arasında;

  • Serbest vuruş Modu
  • Penaltı Modu
  • Serbest Çalışma Modu
  • Korner
İlgini çekebilir:  Stickman Dismount 2.0 Kilitler Açık Hileli Apk İndir

Gibi birçok seçenek oyun içerisinde yer alır. Dream League Soccer 2020 oyununa mobil cihazlarınız üzerinden giriş yaparak kolaylıkla oynayabilirsiniz.

Dream League Soccer 2020 Diziliş ve Kaptan Seçimi

Dream League Soccer 2020 oyunu içerisinde diğer futbol oyunlarında olduğu gibi birçok ayrıntı yer almaktadır. Özellikle diğer futbol oyunlarından tanıdığımız oyuncu yeteneği gibi birçok detay bu oyunda da bulunmaktadır. Bunun gibi ayrıntılar sayesinde oyun içerisinde diziliş ve kadro seçimi başarılı bir şekilde yapılabilir. Maça başlamadan önce ilk 11 seçiminizi doğru bir şekilde yapmanız gerekir. Ekran üzerinden futbolcuların enerji seviyelerini de görebilmeniz mümkündür. Kadronuzda enerjisi düşük olan bir oyuncu gördüğünüz zaman onu kadro dışı bırakabilirsiniz. Futbolcuların enerjisi düşük olduğu zaman bu durum sizin oyun içi oynayışınıza yansır. Ayrıca paslar ve şutlar bu oyuncular tarafından sağlıklı bir şekilde yerine getirilemez.

Dream League Soccer 2020 oyununda yer alan ayrıntılardan birisiyse kaptanlık seçimidir. Oyun içerisinde takıma adeta ne yapması gerektiğini söyleyen birinin bulması oldukça iyi bir özelliktir. Takımı idare eden ve oyuncular arasındaki durumu en iyi bilen kaptanların iyi olması gerekmektedir. Oyuncular arasında ilişkiler kuran ve tecrübeli olan kişilere kaptan denir. Takımın oyun içerisindeki sorumlusu olarak da söylenebilir. Oyun içerisinde takımın tüm temsilcisi pozisyonunda yer alır. Oyuncular bir işlem yapacağı zaman ilk olarak kaptana danışır. Dream League Soccer 2020 oyunu bir futbol oyunu olduğu için kaptan detayı da yer almaktadır. Oyuncuların özelliklerine bakarak kaptanın kim olacağına karar verebilirsiniz.

Dream League Soccer 2020 Transferleri

Oyuna yeni başladığınız zaman oldukça güçsüz bir takımla başlamanız olasıdır. Bu durumu tersine çevirmek için biraz zamana ihtiyacınız olacaktır. Oyunda sonsuza kadar güçsüz bir takımla olmayacaksınız. Oyunun en sevilen ve beğenilen özelliklerinden birisi transferlerdir. Herhangi bir takımdan kendi takımınıza beğendiğiniz oyuncuları transfer edebilirsiniz. Beğendiğiniz oyuncuların aynı zamanda güçlü olmasına da dikkat edin. Güçlü oyuncuları kadronuza katarsınız daha güçlü bir kadroyla yeşil sahalara çıkabilirsiniz. Oyuncu seçimi yaparken kendi kadronuza bakmanız yeterli olabilir. Hangi pozisyonda açığınızın olduğuna göre bu durum değişebilir. Bunun yanı sıra bir pozisyonda oyuncunuz sakatlanmış olabilir ve yeni bir oyuncu transfer etmek isteyebilirsiniz.

İlgini çekebilir:  Zooba: Free-For-All 2.9.0 Reklamsız Apk İndir

Dream League Soccer 2020 Maça Başlama

Dream League Soccer 2020 APK versiyonunu indirdiyseniz ve tüm detayları öğrendiyseniz maça başlayabilirsiniz. Maça başladığınız anda oyunun tüm detayları bir anda önünüze serilir. Oyunun tüm detayları oldukça çekicidir. Oyun içerisinde yapılan her hareket sizin oyuna bağlanmanızı sağlar. Oyun içerisinde yerden attığınız pasta veya çektiğiniz şutta verilen gerçekçilik tüm oyuncuları cezbetmektedir. Oyunun çıkan son versiyonunda bütün sistemler gelişmiştir. Sahip olduğu oyun motoru bunu kanıtlar niteliktedir. Oyuna Android cihazlarınız üzerinden giriş yapabilirsiniz. Oyunun cezbedici yanlarından birisiyse bilgisayar üzerinden oynuyormuş hissi vermesidir. Tüm özellikler artık Android cihazlar üzerinden kolaylıkla yapılabilmektedir. Oyun içerisindeki hedefleri tutturabilir ve bir sezon içerisinde yapmanız gereken tüm işlemleri yapabilirsiniz. Serinin 2020 oyununda sizlere pek çok kolaylık sunulmuştur. Oyun içerisinde maçlara başladığınız zaman kazanabileceğiniz birçok kupa mevcuttur. Bu yönden bakıldığında oldukça keyifli bir maraton sizleri beklemektedir. Oyun içerisinde para kazandığınız zaman kendi stadyumunuzu dahi yapabilirsiniz. Oyuncuları özelliklerine göre kullanarak ve bolca antrenman yaparak istediğiniz hedeflere ulaşabilirsiniz.

Dream League Soccer 2020 Apk İndir

Dream League Soccer 2020 APK indir işlemi kolaylıkla yapılabilir. Bunun için güvenilir platformlar üzerinden APK dosyasını indirmeli ve Android cihazınıza kurmalısınız. Oyunu bir sebepten ötürü bir türlü kendi cihazınıza indiremiyorsanız APK dosyaları sizin için alternatif olacaktır. Birçok oyunun APK uzantılı hali olduğu gibi Dream League Soccer 2020 APK versiyonu bulunmaktadır. Oyunun içerisinde yer alan özelliklerde herhangi bir değişiklik yoktur. Oyunun diğer halinde olduğu gibi APK versiyonunda da aynı özellikler mevcuttur. Oyunun içerisinde Türkçe dil desteği mevcut olmakla birlikte herhangi bir hatası olmamaktadır. Oyun içerisinde tüm kontroller çift parmaklarla yapılmaktadır. APK Dosyaları herkes için indirilebilir ve durum sunmaktadır. Bu sayede her kullanıcı bunun gibi oyunları kendi cihazına güvenli bir şekilde indirebilmektedir. Sizde bu oyunun APK versiyonunu indirerek oyun içerisinde bütün ayrıcalıklara sahip olabilirsiniz. Özellikle diğer mobil futbol oyunlarının yanı sıra bu oyunu daha çok seviyorsanız APK versiyonunu güvenle indirebilirsiniz.

“Dream League Soccer 2020 v7.40 Hileli Mod Apk İndir” üzerine 69 yorum

Yorum yapın