Idle Miner Tycoon 3.29.0 Para Hileli Apk İndir
Rate this post
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu142.2 MB
  • İşletim Sistemi"idle-miner-tycoon-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
  • ÜreticiKolibri Games
qr code
  • Toplam İndirme : 610 views
HEMEN İNDİR

program galeri
program galeri
program galeri

Gitmeniz  gereken derinlikler, değişik kazı alanları, kabiliyetli madenciler ve ilavesi sizleri bekliyor. Değişik ve özel bölgeler, gerçekleştirilecek onlarca madenciler, iş, idareciler ve ilavesi hepinizi bekliyor. Idle Miner Tycoon apk sürümünde yeni etkinlikler ilave edilmiş olup, yanılgı düzenlemeleri yapılmıştır. Farklı kazı alanları, gayretli madenciler, macera dolu, zorlu görevler ve ilavesi hepinizi bekliyor. Hileyi sıkıntısız kullanabilmek için kurulum kısmındaki talimatları dikkatlice okuyunuz. Gerçekleştirilecek bir çok geliştirme, değişik kazı mekanları.  Macera dolu ve sürekli devam eden uzun soluklu oyun olmasından dolayı bir çok iş sizleri bekliyor.

Madencilik oyunu olduğundan zenginliğe doğru giden yola adım atacak ve maden çıkartmaya çalışacaksınız arkadaşlarınızla beraber, oyun gerçekten güzel ve eğlenceli bir oyun olduğu için oynamanızı tavsiye ederim hile sayesinde de para sıkıntısı çekmeyeceksiniz oyunda bence bu oyunu hilesiz olarak oynamak daha iyi olur fakat siz marketteki her şeyi sorunsuz alabilin diye para hileli apkyı sunuyoruz.

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.