Dream League Soccer 2022 v9.12 Mega Hileli MOD APK indir

Versiyon 9.12
Geliştirici First Touch Games Ltd.
Lisans Ücretsiz
Boyut 487 MB
Dil Türkçe
HEMEN İNDİR

Dream League Soccer 2022 Apk, fanatik oldukları birçok oyuncuyla tanışma fırsatı buldukları için futbol tutkunlarına otantik bir futbol deneyimi sunuyor. Lisanslı oyuncu sayısı, yüksek sıralamalar elde etmek ve tabanlarını büyütmek için turnuvalara katılmak için motive edilecek.

DLS 2022 Hileli APK’nın oyunculara getirmiş olduğu deneyim, etkisi altına alan ve realist maçlara katılabildiklerinde tamamen emilir. Aynı zamanda muhtelif kontroller ile oyuncular test becerilerini gösterebilecekler. Ek olarak, temel gelişiminize ve sporcu eğitiminize dikkat etmeniz gerekecek.

Dream League Soccer 2022 Mod APK

dream league soccer 2022 mod apkPin

Dream League Soccer 2022 Mod APK‘nın yeni versiyonunda oyuncular, görmezden gelemeyecekleri coşku verici yeni güncellemeler bulacaklar. Spesifik olarak, sahibi olduğunuz bir takım binada yeni bir tesis bulacaksınız ve ihtiyaçlarınıza gore yükseltilebilir. Ayrıca, öteki tesislerin tam ayrıntılarını okurken yükseltme tesirini de görürsünüz. Aynı zamanda, takımlarla alakalı bilgiler tamamen güncellendiğinde tecrübeniz daha etkisi altına alan hale gelecektir.

Oyuncular, takımlarını zafere taşırken tamamen etkisi altına alan maçlar yaşayacaklar. Yorumcular devamlı olarak sahada meydana gelenleri aktardığında gerilmiş bir ortama gireceksiniz. Aynı zamanda, izleyiciler yada bayraklar benzer biçimde öteki çevresel faktörler de yeni sürümde iyileştirildi, böylece oyuncular otantik bir his bulabilir ve neler olup bittiğini gözlerini alamazlar.

Dream League Soccer 2022 Apk İndir

Dream League Soccer 2022 Apk İndirPin

Dream League Soccer 2022 Apk İndir‘de ilk karşılaşacağınız deneyim, takımınızla beraber değişik maçlara çıkıp kazanmaya çalışacağınızdır. Takım arkadaşlarınızın otomatikman topa vurduğunu görmeyeceksiniz, sadece aktivitelerini ayrıntılı olarak test edeceksiniz. Başka bir deyişle, olası olduğunca oldukça puan almak için doğru pas ve puanlama eylemleri gerçekleştireceksiniz. Her zaferden sonra, görmezden gelemeyeceğiniz ödüller olacak.

İlgini çekebilir:  Ship Sim 2019 2.1.1 Para Hileli Apk İndir

Karakteri test edecek ve tamamen kapsamlı bir bakış açısıyla hareket etmelerini izleyeceksiniz ve sahadaki öteki ekip dostlarını görmenizi kolaylaştıracaksınız. Aynı zamanda topu kimin tuttuğu ve hareket yönü de kolayca görebilmeniz için işaretlenecektir. Keyifli bir oyundur, sadece bir maçta çok fazla test edebilecekleri karakter sayısı sebebiyle zaman içinde keskinleşmeleri gerekeceğinden, oyuncunun her vakit kabiliyet kazanması gerekir.

Becerilere ve doğru takıma haiz olduğunuzda, mutlaka çarpıcı turnuvalara giden yolda olacaksınız. Özellikle katılabileceğiniz ve bu destansı etkinliklerde yükselmeye çalışabileceğiniz birçok lig, kupa ve sürem var. Ayrıca daha sıkıntılı maçlar için becerilerinizi geliştirmek için oyundaki öteki birçok oyuncuyla yüzleşebilirsiniz. Elbette bu oyunda yer almaya yetkili sporcularla tanışmayı dikkatsizlik etmeyeceksiniz.

Dream League Soccer 2022 Hileli APK

Dream League Soccer 2022 Hileli APK‘de ilgi çekici bir nokta da yarışmaya katılıp takımın ve tesisin yöneticisi olmanız. Eğitim kanalıyla karakterinizin istatistiklerini iyileştirmeye destek olacak eğitmenler kiralamak için bir kaynak kullanıcısı olacaksınız. Aynı zamanda, eğitmen seviyesine bağlı olarak, karakterlerin almış olduğu istatistik sayısı da farklılık gösterecektir. Ayrıca, ev sahibi olduğunuzda büyük para getiren stadyum başta olmak üzere, yükseltildiğinde hepsinin hususi tesirleri olduğundan tesislerinize de itina gösterirsiniz.

Dream League Soccer 2022 Son Sürüm Apk

Sitemiz üzerinden indireceğiniz tüm oyunlar sürekli olarak güncellenmektedir, DLS 2022 v9.2 APK ise oyunun şu anki son sürümüdür ve bu sürekli güncellenmektedir. Ayrıca, bu tarz diğer güncel oyunlar için bizi twitter ve facebook sosyal medya hesaplarımızdan takibe alabilirsiniz. DLS 2022 Hileli Apk İndir ile birlikte gelen özellikler ise şunlardır;

 • Mega hileli
 • Yapay zeka düzenlendi
 • Hatalar düzeltildi
 • Yenilikler eklendi
İlgini çekebilir:  TOP OFFROAD Simulator 1.0.2 Para Hileli Apk İndir

gibi daha bir çok özellikle birlikte gelen Dream League Soccer 2022 isimli android oyunu sitemiz üzerinden son sürüm apk olarak paylaşıyoruz modlu apk sayesinde hile özelliklerini kullanmaya başlayabilirsiniz.

DLS 2022 Mega Hileli APK Özellikleri

DLS 2022 Hile APK, modlu bir sürüm olduğu için aşağıdaki avantajları size sağlamaktadır;

 • Menü hilesi
 • Akılsız botlar
 • Daha kolay bir oyun
 • Hata düzeltmeleri

Ayrıca, oyunun resmi sürümünde bir çok özellik bulunmuyor fakat DLS 2022 Mega Hile sayesinde oyunu para hileli olarak oynayabileceksiniz.

Dream League Soccer 2022 APK nasıl indirilir?

Sitemiz ile birlikte apk indirmek oldukça kolaydır, yapmanız gereken tek şey yukarıda bulunan hemen indir butonunu kullanarak 8 saniye bekledikten sonra erişim sağladığınız indirme sayfası üzerinden apk dosyasını indirip kurulum yapmak. Dream League Soccer 2022 Hileli Apk oyunu için aşağıdaki kurulum adımlarını izleyebilirsiniz.

Dream League Soccer 2022 APK nasıl yüklenir ?

Aşağıdaki basit adımları izleyerek kolayca erken erişim DLS 2022 APK indirebilirsiniz:

 1. Hemen indir butonuna tıklayın.
 2. Yönlendiğiniz sayfada apk dosyasını indirin.
 3. Bilinmeyen kaynaklara izin verin.
 4. Apk dosyasını açın, kurulumunu başlatın.
 5. Kurulum bitince oyunu oynayabilirsiniz.

Not: Kurulum veya indirme konularında sorun yaşarsanız yorumda belirtin ve çözüm sağlayalım.

Ayrıca, eğer futbol oyunlarını seviyorsanız yeni yıl oyunlarından olan Soccer Manager 2022 ve  FM 2022 Mobile oyunlarını da oynayabilirsiniz. Futbol oyunlarını tercih eden biriyseniz kesinlikle tavsiyem olan oyunlardır.

Yorum yapın

1