Driving School Classics 2.2.0 Para Hileli Apk İndir

Versiyon 2.2.0
Geliştirici Ovidiu Pop
Lisans Ücretsiz
Boyut 365.3 MB
Dil İngilizce
HEMEN İNDİR

Driving School Classics 2.2.0 Para Hileli Mod Uygulaması

Araba sürme oyunlarını sevenler için oluşturulmuş simülasyonlu bir oyundur. Android platformunda en çok tercih edilen oyunların arasında araba sürme ve yarış oyunları yer almaktadır. Oyun açık dünya olarak tasarlanmıştır. Oyun oynarken klasikleşmiş araçları seçme şansınız bulunmaktadır. İsterseniz suv, otobüs, kamyon veya spor araba gibi farklı araç tercihleri de yapmanız mümkündür. Oyunda 60’dan fazla araç bulunmaktadır. Bölümleri geçmek için istediğiniz aracı seçerek oynarsınız. Driving School Classics 2.2.0 oyununda amaç aracınızı kontrollü bir şekilde şehir içinde kullanmak ve size verilen görevleri tamamlamaktır. Driving School Classics 2.2.0 Para Hileli uygulaması sayesinde bölümleri daha hızlı geçip normalde oyunda parayla almanız gereken her şeyi ücretsiz olarak alıp istediğiniz gibi kullanırsınız.

Driving School Classics 2.2.0 Oyunun Özellikleri

Oyunda profesyonel sürüş keyfi yaşamanız için çok gerçekçi bir simülasyon kullanılmıştır. Gerçek hayatta bildiğiniz tüm marka ve model arabaları oyunda da görmeniz mümkün olmaktadır. Ayrıca oyun sırasında arabanızı modifiye ederek değiştirme şansınız da bulunmaktadır. Driving School Classics oyununda şehir içinde ve yoğun bir trafik akışında araba kullanmanız gerekmektedir. Oyunun yapısı gereği normal bir arabayla sürüş yaparken müdahale edebileceğiniz her şey oyunda da bulunuyor. El freni, korna, silecek ve farlar gibi kontrol edebileceğiniz birçok seçenek vardır. Bu sayede oyun daha heyecanlı ve keyifli bir halde oynanıyor.

İlgini çekebilir:  Ramp Car Jumping 2.0.5 Para Hileli Apk İndir

Driving School Classics 2.2.0 Para Hileli Mod Uygulaması Nasıl İndirilir?

Driving School Classics 2.2.0 Para Hileli Mod uygulamasını bilgisayarınıza indirmek kolay olmaktadır. Kurulum için linke tıklayarak uygulamayı cihazınıza indirmeniz gerekir. Sonrasında indirilen klasöründen açarak oyunu oynamaya başlarsınız. Driving School Classics uygulaması ile uzun zamanda erişebileceğiniz bölümlere ve arabalara oyunun başında sahip olursunuz. Bu sayede oyun içinde ilerlemeye daha çok konsantre olabilirsiniz. Arabayı kullanırken hata yapmadan ve dikkatli olarak sürüş yapmaya özen göstermeniz gerekir. Trafik kurallarına uymak gerekmektedir. Oyunu indirdikten hemen sonra uygulamanın size sunduğu avantajlardan kolaylıkla faydalanmaya başlarsınız. Araba değiştirip sürüşünüze devam edebilirsiniz. Çoklu oyuncu modu ile diğer oyuncularla beraber oynamanız da mümkün olmaktadır.

Driving School Classics 2.2.0 Para Hileli Oyun

Driving School Classics 2.2.0 Para Hileli Mod Apk uygulaması sayesinde oyunun avantajlarını rahatlıkla kullanırsınız. Oyunu daha keyifli ve sürükleyici olarak oynamanızı sağlar. Oyunun avantajlarından faydalanmak için kolaylıkla bilgisayarınıza indirmeniz mümkün olmaktadır. Oyun oynarken ekranda sol üstte kalan bölümde navigasyon bulunmaktadır. Navigasyonu takip ederek size verilen görevleri tamamladıktan sonra puan kazanmaya başlarsınız. Ayrıca kazandığınız puanları panelden görme ve takip etme durumunuz da vardır. Oyundaki grafikler 3d olduğu için hem görsel olarak kaliteli olur hem de oyunun içine girmenize yardımcı olur. Oyunun ses sistemi de kaliteli olarak kullanılmıştır. Driving School Classics 2.2.0 Para Hileli Mod ile oyunun tüm güzelliklerini yaşayarak sürüş keyfinize ara vermeden devam edersiniz.

İlgini çekebilir:  Tank Stars 1.4.8 Para Hileli Apk İndir

Driving School Classics 2.2.0

Driving School Classics araba sürme oyunları arasında çift parmak kontrol edilebilmesi açısından avantaj sunmaktadır. Uygulama sayesinde istediğiniz arabaları seçerek yoğun trafikte uzun yollarda sürüş yapma imkânınız olur. Driving School Classics 2.2.0 Para Hileli uygulama ile araba sürme keyfini sonuna kadar çıkarma şansınız olur. Özellikle gerçek arabalarda olduğu gibi sürüş sırasında araca müdahale seçeneği olması ile gerçekçi simülasyonu tam olarak yaşamış olursunuz. Çeşitli araba seçenekleri, yoğun trafik, uzun yollar ve görevlerle heyecanlı bir sürüş yaşamak için Driving School Classics 2.2.0 Para Hileli Mod  uygulamasını hemen indirmenizi tavsiye ederiz.

Yorum yapın