Turmoil 3.0.45 Full Sürüm Apk İndir
Rate this post
 • LisansÜcretsiz
 • Dil DesteğiTürkçe
 • Dosya Boyutu135 MB
 • İşletim SistemiApk dosyasını indirin ve kurun.
 • ÜreticiLTGAMES GLOBAL
qr code
 • Toplam İndirme : 106 views
HEMEN İNDİR

program galeri
program galeri
program galeri

Turmoil Full Sürüm Apk oyunu güzel bir hikayeye sahip olan ve sürükleyici bir oyundur, android oyun platformunda bu tarz oyunlar çok nadir bulunur çünkü çoğu zaman oyunun hikayesine ve işleyişine odaklanılmaz fakat bu oyun 19. yüzyılda geçen ve petrol konusunda bir hücum dönemini anlatıyor ve sizde bu dönemde bir şirket sahibisiniz ve diğer şirketlerin önüne geçip en iyi şirket olma yolunda ilerliyorsunuz. Turmoil apk sayesinde de bu oyunun full sürümünü sizlere sunuyoruz, bu sayede oyunda hiçbir engele takılmadan dilediğiniz gibi oyunu ve oyunun hikayesinin keyfini çıkarabileceksiniz.

Kendi şirketinizi yönetip 19. yüzyılın Kuzey Amerika’sında petrol sahibi olup en büyük şirket olma yolunda ilerleyeceğiniz bu oyunu Turmoil Full Sürüm Apk İndir hizmetini veriyoruz. Eğer bu tarz hikayeli ve sürükleyici oyunları seviyorsanız, My Child Lebensborn Türkçe oyununu da sizlere tavsiye ederim bu oyunu seven kişilerin bunu beğeneceğinden eminim. Arazileri elde ederek para kazanacağınız ve bu sayede kasaba hisselerini de alarak kasabayı da ele geçirmeye çalışacağınız bu büyük mücadele içerisinde gerçekten keyifli ve sürükleyici bir oyun ortaya çıkıyor. Sende hemen Turmoil apk indir ve bu oyunun sürükleyiciliğinin içerisine adımını at, hisselere katıl ve petrol zengini ol.

Turmoil Full Sürüm Apk İndir

Turmoil Full Sürüm Apk

Turmoil full apk, on dokuzuncu çağ Kuzey Amerika’sındaki petrol akışını kullanarak teşvik edilen gayri resmi bir ticari teşebbüs simülasyon sporudur. Hollandalı bir spor stüdyosu, Gamious, onu geliştirdi ve TEĞMEN James gönderdi. Kargaşa arasında bir hit petrol girişimcisi olmaya gelmeyi bulmaya çalışırken zamana ve rakiplere karşı çıkıyorsunuz. Petrol parasından yararlanın ve metropolünüzün büyümesini izleyin!

Gerçek zamanlı yaklaşım ve petrol sahası yönetimi

Şehrin halka aleni satışından arazi satın alın ve dübeller, benler yada taramaların kullanması için petrol bulun. Petrolü yerden taşımak ve depolamak ve yeşil bir boru ağı inşa etmek için vagonlar ve silolar satın alın. Petrol maliyetleri kendini yüceltmek için yahut ileriye doğru tanıtmak için müsait bir kuru göz bitkisel fueloline kullanın!

Teknolojinizi Yükseltin, Bağlantılarınızı Genişletin

Petrol sondajınızı onlarca iyileştirme ve yeni ekipmanla geliştirebilirsiniz. Bu ekipmanlar kayaları delmek, bitkisel yakıt ceplerini bulmak ve petrol sızıntılarını tatil etmek için eleştiri öneme sahiptir! Salondan geçmeyi dikkatsizlik etmeyin, oradaki erkeklerin da sizin için oldukça sulu birkaç teşebbüs önerisi olabilir!

Hisse senetlerine yatırım yap, belediye başkanı ol

En aşağıdan başlamış olalım ve tavrımızı yükseltelim! Turmoil apk her vakit oldukça fazla para değildir, ek olarak kent arasında pay senedi isteyebilirsiniz. Oyunu kazanmak için rakiplerinizi halka aleni envanter satılmasında geride bırakın ve yepyeni belediye başkanı olun!

Rastgele tohumlanmış dünya, sınırlarınıza bir göz atın

Benzersiz ayarlarla ve rastgele oluşturulmuş seviyelerle ortaya çıkabilecek petrol sondajı gerektiren durumların türünde hemen hemen hiç bir engelleme yoktur. En iyi kim bulunduğunu görmek için arkadaşlarına meydan oku!

Yeni DLC geliyor, hazır olun!

Aynı petrol sondaj eğlencesini, sadece büyüleyici yeni dönüşler ve bonuslarla yaşayacaksınız. Yeraltının arasında magma eklenmesi korku yaratır, sadece ayrıca fırsatlar da verir. Köyde ek olarak yeraltı eserlerini keşfedebilir ve onları tanıtabilirsiniz, sadece hepsini toplamak muhtemelen daha karlı! Salonda, kartlı video oyunları oynayabilir ve daha da fazla para kazanabilirsiniz!

Turmoil Apk Özellikleri

Sitemiz üzerinden indirdiğiniz bütün oyunlar son sürümdür, Turmoil apk oyununu da son sürüm olarak indirebilirsiniz. Bu apknın özellikleri ise şunlardır;

 • Gerçek Zamanlı Strateji, Petrol Sahası Yönetimi
 • Teknolojiyi Yükselt, Bağlantılarını Genişlet
 • Hisse Senedi Al, Belediye Başkanı Ol
 • Rastgele Dünya, Sınırlarını Zorla
 •  Yeni İndirilebilir İçerikler
 • Kurulumu ve İndirmesi Kolay
 • Ücretsiz Oyun

Turmoil oyununu full sürüm olarak oynayabilmeniz için Turmoil full apk indirmelisiniz bu sayede oyunda hiçbir kilit ve engel olmadan oynayabileceksiniz.

Turmoil Apk Nasıl İndirilir ?

Sitemiz ile birlikte apk indirmek oldukça kolaydır, yapmanız gereken tek şey yukarıda bulunan hemen indir butonunu kullanarak 8 saniye bekledikten sonra erişim sağladığınız indirme sayfası üzerinden apk dosyasını indirip kurulum yapmak. Turmoil Apk oyunu için aşağıdaki kurulum adımlarını izleyebilirsiniz.

Turmoil Apk Nasıl Yüklenir ?

Aşağıdaki basit adımları izleyerek kolayca erken erişim Turmoil Apk indirebilirsiniz:

 1. Hemen indir butonuna tıklayın.
 2. Yönlendiğiniz sayfada apk dosyasını indirin.
 3. Bilinmeyen kaynaklara izin verin.
 4. Apk dosyasını açın, kurulumunu başlatın.
 5. Kurulum bitince oyunu oynayabilirsiniz.

Not: Kurulum veya indirme konularında sorun yaşarsanız yorumda belirtin ve çözüm sağlayalım.

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.