Extreme Car Driving Simulator 2 5.1.2 Para Hileli Apk İndir
Rate this post
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu70.7 MB
  • İşletim Sistemi"extreme-car-driving-simulator-2-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
  • ÜreticiAxesInMotion Racing
qr code
  • Toplam İndirme : 3.025 views
HEMEN İNDİR

program galeri
program galeri
program galeri

Extreme Car Driving Simulator 2 arabanızla yarışlara katılabileceğiniz ve dilerseniz serbest sürüşler yapabileceğiniz eğlenceli bir simülasyon oyunudur. Araba yarışı sevenlerin kesinlikle beğeneceğini düşündüğüm bu oyun sadece 70 MB’lık bir oyun olmasına rağmen bir çok özelliği beraberinde getiriyor, mükemmel optimizasyonu ile çoğu telefonda açılabilen bu oyun gerçekten güzel grafiklere sahip ve oynarken keyif alabileceğiniz bir oyun.

Günümüzden aşina olduğumuz bir çok spor arabanın veya dilerseniz jiplerin de içinde bulunduğu bu oyunda sadece araba almıyorsunuz aldığınız arabanın teknik özelliklerinizde paranız ile kolayca yükseltebiliyor ve en iyi hale getirebiliyorsunuz. Fakat bunları hileli mod olmadan yapmak çok zor oluyor çünkü para kazanmak gerçekten büyük zamanınızı yiyecektir bu nedenle sizler için para hileli mod apkyı sunduk. Sizde hemen indirerek oyunda tozu dumana katmaya hazır olun.

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.