Savaş Pilotu Simülatörü 3B 2.1.13 Para Hileli Apk İndir
Rate this post
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu78.4 MB
  • İşletim Sistemi"savas-pilotu-simulatoru-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
  • ÜreticiFun Games For Free
qr code
  • Toplam İndirme : 1.295 views
HEMEN İNDİR

program galeri
program galeri
program galeri

Savaş Pilotu Simülatörü 3B hileli apk oyunu, isminden de anlaşabileceğiniz gibi savaş uçağını kontrol edeceğiniz bir simülasyon oyunudur. Simülasyon oyunu sevenler için ve pilotluğa ilgi duyan arkadaşlar için kesinlikle oynamasını düşündüğüm bu oyunda detaylara oldukça fazla önem verilmesi ve size gerçek uçuş hissiyatını yaşatmak için çabalamaları oyunu gerçekten çok iyi yapmış diyebilirim. Bir kere oynadıktan sonra favorilerinizden biri olacak bu oyunda başlangıç olarak eğitime giriyor ve uçağı nasıl kontrol edeceğinizi gördükten sonra oyuna başlıyorsunuz.

En iyi uçak oyunlarından biri olan bu Savaş Pilotu Simülatörü 3B apk oyununda başlangıç olarak yaptığınız eğitimi geçtikten sonra artık havada serbest sürüşler yapmaya başlayacak veya size verilen talimatlar doğrultusunda ilerleyeceksiniz. Bir çok uçağın ve geliştirmenin bulunduğu bu oyunda sizler sıkıntı yaşamadan her şeyi satın alabilin diye hileli apk olarak sunuyoruz, sizde hemen indirerek bu simülasyon oyununu oynayabilirsiniz.

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.