Farming Simulator 16 1.1.1.6.b231116 Para Hileli Apk İndir
Rate this post
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu15.5 MB
  • İşletim SistemiÖncelikle Alternatif İndir kısmından obb dosyasını indirerek Rar'ın içindeki "com.giantssoftware.fs16" ismili dosyayı android/obb içerisine atın. Daha sonra apkyı kurabilirsiniz.
  • ÜreticiGIANTS Software
qr code
  • Toplam İndirme : 9.268 views
HEMEN İNDİR

program galeri
program galeri
program galeri

Farming Simulator 16 oyununu çoğu kişi biliyordur, mobil oyuncuların severek oynadığı nadir farm oyunlarındandır kendisi. Bu kadar çok sevilmesinin sebebi her şeyi tam anlamıyla ve gerçekçi olarak yansıtması, kendi biçeceğiniz topraklarda ekinlerinizi koyacak ve kurduğunuz çiftlikte para kazanarak çiftliğinizi büyülteceksiniz. Onlarca gerçek markalara ait olan traktörler ve kamyonlar oyunda almanız için sizi bekliyor. Sadece bu da değil diğer iş makinalarıyla da beraber en iyi şekilde çiftliğinizi yönetmeye çalışacaksınız.

Oyunda elde ettiğiniz tahılları satarak para kazanabiliyor ve kendinizi yavaş yavaş geliştirebiliyorsunuz fakat bu yöntemle kazanmaya çalışırsanız gerçekten uzun soluklu bir oyun olacak sizler için, fakat sizin zamanınızı düşündüğümüzden ve kolaylığınızı istediğimizden dolayı oyunun para hileli apksını sunuyoruz. Bu sayede istediğiniz şeyleri kolayca satın alabilecek ve oyunda ki en iyi çiftliklerden birini kurabileceksiniz.

Yorumlar (1)

YORUM YAZ

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.