Real Steel Champions 2.4.128 Para Hileli Apk İndir
Rate this post
 • LisansÜcretsiz
 • Dil Desteğiİngilizce
 • Dosya Boyutu424.2 MB
 • İşletim Sistemi"real-steel-champions-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını kurun ve indirin.
 • ÜreticiReliance Big E.
qr code
 • Toplam İndirme : 1.744 views
HEMEN İNDİR

program galeri
program galeri
program galeri

Real Steel Champions oyunu bir dövüş oyunudur fakat diğer oyunlardan farklı olarak insanlarla değil de bir robot karakteri yöneterek diğer robotlara karşı ringe çıkacağınız ve boks yapacağınız bir oyundur. Oyunun bu teması oyuna daha iyi bir aksiyon katmış ve daha eğlenceli bir hale gelmiş. Oyuna ilk girdiğinizde size güçsüz bir robot veriliyor ve siz bunu yöneterek ilk müsabakanıza çıkıyor ve karşınızdaki robotu döverek kontrolleri öğreniyorsunuz. Siz ilerleyip güçlendikçe rakipler de bir o kadar güçlenecek ve zorlayıcı olacak.

Oyun içerisinde ki en iyi özellikte kontrol ettiğiniz robotun neredeyse her şeyini değiştirip güçlendirebilmeniz, her türlü teknik detayın düşünüldüğü bu oyunda aksiyon ve heyecan eksik olmuyor. Siz de karşınızdaki robotları müsabakada alaşağı edin ve onları pataklayın diye sizlere oyunun para hileli apksını sunuyoruz. Bu sayede dilediğiniz gibi robotunuzun bütün özelliklerini geliştirebileceksiniz.

Yorumlar (3)

YORUM YAZ
 1. Oyunu favoriye eklendi
  Çok güzel olmuş
  Özel
  Özel bir şey🤩🤩🤩 Çok güzel ❤️🇹🇷☠️

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.