Gods of Boom 19.2.163 Sonsuz Cephane Hileli Apk İndir
Rate this post
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu1.1 GB
  • ÜreticiGame Insight
qr code
  • Toplam İndirme : 355 views
HEMEN İNDİR

gods of boom sonsuz cephane hileli apkGods of Boom sonsuz cephane hileli apk oyunu mobil bir fps oyundur. Bu oyunun en iyi yönlerinden birini anlatmak istiyorum, en önemli özelliği oyunun pay to win olmaması. Yani özel silahları oyun içi parayla alarak rakiplerinizin önüne geçemiyorsunuz kimin aimi daha iyiyse o galip geliyor. Oyundaki bütün silahlar oyunculara ücretsiz olarak veriliyor ve sadece kazandığınız para ile bu silahlara yeni görünüşler alabiliyorsunuz. Her FPS oyununda olduğu gibi rakip takıma karşı savaş verecek ve takımınızla beraber galip gelmeye çalışacaksınız, ekranın solunda bulunan düğmelerle hareket edebilirken sağda bulunan ateş tuşu ve üzerindekilerle de silahınızı ateşleyebilir ve bomba vb. gibi şeyleri atabilirsiniz.

gods of boom hileli apkOyundaki en büyük sıkıntılardan biri ise cephanenizi dilediğiniz gibi yenilemiyorsunuz, yani cephaneniz bittiğinde neredeyse öldünüz diyebilirim çünkü karşı rakipten bir adamı alt etmeden cephaneniz yenilenmiyor fakat sitemizden indireceğiniz Gods of Boom hileli mod apk sayesinde bu sorunla karşılaşmayacaksınız, sınırsız cephane ve bombanız sayesinde rakiplerin korkulu rüyası olacak ve bunları dert etmeyeceksiniz. Sizde bu aksiyon dolu fps oyunu Gods of Boom’u indirin.

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.