Hashiriya Drifter 1.4.0 Para Hileli Apk İndir

Versiyon 1.4.0
Geliştirici Crazy4Profession Ltd
Lisans Ücretsiz
Boyut 617.9 MB
Dil İngilizce
HEMEN İNDİR

Hashiriya Drifter oyunu milyonlarca kitleye ulaşabilen bir çevrim içi yarış oyunudur. Drift severler tarafından oynanan ve sevilen bu oyunda dünyanın her tarafından kişilerle amansız bir mücadeleye girecek ve pistte tozu dumana katacaksınız. Fakat karşınızdakiler de sizin gibi oyuncular olacağından onların bir tık önüne geçmeli ve onlardan daha iyi olmalısınız. Oyunda kendi garajınızı oluşturacak ve istediğiniz, sevdiğiniz arabaları garajınıza koyarak onları seçip piste çıkacaksınız. Oyun çevrim içi bir oyun fakat çevrimdışı oynama şansınız bulunuyor yani eğer internet bağlantınız bulunmuyorsa oyunu açıp çevrimdışı da oynayabilirsiniz.

Gerçekten güzel grafiklere sahip olan bu oyun düşük performanslı bazı cihazlarda donma sorununa sebep olabilir fakat büyük bir ihtimalle oynayabilirsiniz. Size oyun başında bir para veriliyor ve bununla yapacaklarınız çok basit, bir araba alıyor ve onu modifiye ediyorsunuz. Amacınız bu arabayla pistelere girip diğer oyunculardan daha fazla puan toplamak ve yarışta birinci olmaktır. Arabanızdaki her parçayı birer birer değiştirebiliyorsunuz neredeyse, bu sayede daha güçlü arabalara sahip olacaksınız. Sizler için hashiriya drifter para hileli apksını sunuyoruz, oyunda paranızı harcadığınızda azalmayacak ve yükselecek.

İlgini çekebilir:  Driving School Classics 2.2.0 Para Hileli Apk İndir

“Hashiriya Drifter 1.4.0 Para Hileli Apk İndir” üzerine 2 yorum

  1. Merhaba dostum kolay gelsin. Underworld Football Manager 2 için hile paylaşma durumun var mı? Oyun yeni olduğu için sisteminde belki açıklar vardır. Rica etsem bir ilgilenebilir misin?

    Cevapla

Yorum yapın