Hashiriya Drifter 1.4.0 Para Hileli Apk İndir
Rate this post
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu617.9 MB
  • İşletim Sistemi"hashiriya-drifter-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
  • ÜreticiCrazy4Profession Ltd
qr code
  • Toplam İndirme : 1.173 views
HEMEN İNDİR

program galeri
program galeri
program galeri

Hashiriya Drifter oyunu milyonlarca kitleye ulaşabilen bir çevrim içi yarış oyunudur. Drift severler tarafından oynanan ve sevilen bu oyunda dünyanın her tarafından kişilerle amansız bir mücadeleye girecek ve pistte tozu dumana katacaksınız. Fakat karşınızdakiler de sizin gibi oyuncular olacağından onların bir tık önüne geçmeli ve onlardan daha iyi olmalısınız. Oyunda kendi garajınızı oluşturacak ve istediğiniz, sevdiğiniz arabaları garajınıza koyarak onları seçip piste çıkacaksınız. Oyun çevrim içi bir oyun fakat çevrimdışı oynama şansınız bulunuyor yani eğer internet bağlantınız bulunmuyorsa oyunu açıp çevrimdışı da oynayabilirsiniz.

Gerçekten güzel grafiklere sahip olan bu oyun düşük performanslı bazı cihazlarda donma sorununa sebep olabilir fakat büyük bir ihtimalle oynayabilirsiniz. Size oyun başında bir para veriliyor ve bununla yapacaklarınız çok basit, bir araba alıyor ve onu modifiye ediyorsunuz. Amacınız bu arabayla pistelere girip diğer oyunculardan daha fazla puan toplamak ve yarışta birinci olmaktır. Arabanızdaki her parçayı birer birer değiştirebiliyorsunuz neredeyse, bu sayede daha güçlü arabalara sahip olacaksınız. Sizler için hashiriya drifter para hileli apksını sunuyoruz, oyunda paranızı harcadığınızda azalmayacak ve yükselecek.

Yorumlar (2)

YORUM YAZ
  1. Merhaba dostum kolay gelsin. Underworld Football Manager 2 için hile paylaşma durumun var mı? Oyun yeni olduğu için sisteminde belki açıklar vardır. Rica etsem bir ilgilenebilir misin?

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.