House Flipper 1.073 Para Hileli Apk İndir

Versiyon 1.073
Geliştirici PlayWay SA
Lisans Ücretsiz
Boyut 247.4 MB
Dil İngilizce
HEMEN İNDİR

Ev tadilatı ve ev yapımı tarzı oyunları seven biriyseniz House Flipper Para Hileli Apk İndir oyunu tamamen size göre bir oyun. Oyun içerisinde isterseniz kendi evinizi isterseniz verilen görevler ile birlikte başkalarının evini dekor edebiliyorsunuz üstelik sadece evin içini değil dışına kadar kendiniz tasarlıyor ve dekerasyonunu yapıyorsunuz bu tarz oyunların hastası çok oluyor ve gerçekten güzel bir simülasyon oyunu olduğu için tavsiye ettiğim bir oyundur. Başlarda görevleri yaparak ilerleyin ve oyunu öğrenin, sonrasında verdiğimiz hileli apk sayesinde para hilesi ile birlikte oyun içerisindeki kendi evinizdeki her şeyi dekor edebilir ve en üst seviye evi satın alabilirsiniz normalde görevleri yaparak para kazanmaya çalışıp kendi evinizi tasarlamak isterseniz bu oldukça uzun sürebilir çünkü görevler gerçekten zor olabiliyor ve bu uzun zazman ayırmanız gerektirecek bir şey bu sebeple sizlere House Flipper Para Hileli apkyı sunuyoruz bu apk sayesinde dilediğiniz evi alabilecek ve istediğiniz gibi görev yapmaya bile gerek kalmadan kendi evinizi satın alıp oyun içerisinde dekorunu yapabileceksiniz.

House Flipper Hileli Apk İndir

House Flipper simülasyon oyunu – mobil cihazınızda nerede olursanız olun bunu yapabilirsiniz. House Flipper, piyasadaki en iyi parasız tek benlik makyaj ekibi. Bir iç mekan ve ev tasarımcısı olun ve kendi işinizi kurun. Siparişleri yerine getirin, yenileyin, evleri dekore edin ve ondan sonra kârla satın! Aletleriniz için yeni görünümler edinin. House flipper ev yapma simulatorüdür. Pc versiyonu da olan House Flipper steam üstünden indirerek bilgisayarınızdan da sistem ihtiyaçları karşılanıyorsa oynayabilirsiniz. House Flipper türkçe yamasınıda indirerek bilgisayardan Türkçe arayüz ile oynayın. Android apk versiyonunu ise internet sitemizden indirin ve oyunun tadını çıkarın. House Flipper indir ve oyna tamemen parasız. Evleri dekore etmeyi seviyor musun? İç mimar olmayı hayal ediyor musun? House Flipper, hayallerinizi gerçekleştirebilecek bir oyundur. Bu simülasyon oyunu, size daireler ve mobilyalar, dekorasyonlar sağlayarak yaratıcılığı teşvik eder. Oradan güzel, pak ve lüks alanlar tasarlayabilir ve yaratabilirsiniz. House Flipper apk’da amacınız bozulmuş yada hasar görmüş evleri satın almaktır. İç mekanı yenilemeye ve yine tasarlamaya başlayacak, peşinden kar için satacaksınız. Boya rengi oldukça eski ve kirliyse, duvarları yine boyayın. Zeminleri döşeme, ekipman, mobilya yerleştirme, pis yada hasarlı eşyaları temizleme ve kullanılamayan odaları yok etme. PC’de House Flipper oynadım. Steam’deki en oldukça satanlardan ve favori oyunlardan biridir. PlayWay SA, Android için bu oyunu her yerde, her vakit oynamanıza müsaade eden bir sürüm geliştirdi. Bu oyun hepimiz için tasarlanmıştır. Görevler aracılığıyla oyun hakkındaki malumat sahibi olabilirsiniz. Sistem size ev küflendiğinde yada duvar hasar gördüğünde ne yapacağınızı ve iyi mi yapılacağını söyleyecektir. Ekranın sağ tarafında, görevleri yerine getirmenize destek olacak araçların bir sıralaması vardır. Bunlar içinde paspaslar, süpürücüler (bir şeyler fiyatlandırmak ve satmak için), merdaneler, sıva malaları ve fayans malaları bulunur. Belki de yukarıdaki araçları açıkça kullanıyorsunuz şundan dolayı bunlar reel dünyada popüler şeylerdir. Alternatif olarak, kapıları açmak yada nesneleri hareket ettirmek için ellerinizi de kullanabilirsiniz.

İlgini çekebilir:  Days After Apk İndir, Days After Hile, Days After Hile Apk

House Flipper Apk İndir

Siz seviye atladıkça yeni içeriğin kilidi açılacaktır. Her şeyden ilkin, şehirdeki ve banliyölerdeki birçok yeni daireye erişiminiz var. Her daire, daha çok ayrıntıyla benzersiz bir mimari ile inşa edilmiştir. Ancak bu birtakım sorunlara yol açar. İlk olarak, daire kompleks bir mimariye sahipse, boş alan kalmamasını sağlamak için birçok mobilya ve dekorasyon kurmanız gerekir. Mağazadaki kilitli ve kullanılabilir öğelere göz atın. Perdeler, banyo malzemeleri, mutfak eşyaları, dekor, halılar şeklinde seçmeniz için alakalı kategorilere ayrılmıştır. Flipper hack apk house İkincisi, işin miktarı ve onarılması ve değiştirilmesi ihtiyaç duyulan şeyler artacaktır. Çalışmak için evin arasında dolaşmanız gerekir, sadece zaman zaman bunu alet kullanmadan yapamazsınız. Ve bu bununla beraber anlatmak istediğim üçüncü içerik. Çekiçler, matkaplar ve eldivenler şeklinde yeni araçlar, bir resmi yada perdeleri asmak için duvardaki delikler şeklinde daha çok iş yapmanıza destek olacaktır. Home design renovation games ,iç tasarımı ve ev dekorunu seviyorsanız Android telefonunuza indirmeniz ihtiyaç duyulan bir ev tasarımı oyunudur. Bununla birlikte, flipper home design renovation harbiden mutlak derecelendirmeyi almamasını elde eden bir nokta, grafiklerin hareket idaresi. Bu oyunu daha ilkin oynadıysanız, leke yada boya temizleme işini yaptığınızda, süpürgenin aslen duvara değmediğini ayrım etmiş olabilirsiniz. Ama mucizevi bir şekilde, boya yeniden de müsait pozisyonda uygulanıyor; lekeler tamamen gitti. Aınırsız altın hileli gerçek apk dosyasını Aşağıdan indirin ve oyunun keyfini sonuna kadar çıkartın.

İlgini çekebilir:  Tank Stars 1.4.8 Para Hileli Apk İndir

Yorum yapın