Blocky Roads 1.3.7 Kilitler Açık ve Para Hileli Apk İndir

Versiyon 1.3.7
Geliştirici Crescent Moon Games
Lisans Ücretsiz
Boyut 71 MB
Dil İngilizce
HEMEN İNDİR

Blocky Roads 1.3.7 Kilitler Açık ve Para Hileli Mod Uygulaması Özellikleri

Blocky roads oyunu Crescent Moon Games stüdyosu tarafından tasarlanıp piyasaya çıkışı yapılan bir oyundur. Oyundaki amaç engelli yollardan arabanızla geçerek bölümün sonuna ulaşabilmektir. Engelli yollar çöl, karlı dağlar ve yeşil tepeler gibi farklı özelliklerde yollardan oluşmaktadır. Arabanızı seçerken birçok seçenek sunulur ve zevkinize göre birini tercih edersiniz. Araçlar arasında kamyon, bisiklet, tank ve canavar kamyon gibi çeşitler yer alır. Seçtiğiniz araçta kişiselleştirmelere gidebilirsiniz. Arabanızı kendiniz inşa edebilirsiniz. Blocky Roads 1.3.7 Kilitler Açık ve Para Hileli Mod Apk İndir seçeneği ile yakıt ve para sorunu kolayca çözülerek oyunun keyfini çıkarmanız sağlanmıştır.

Blocky Roads Oyunu Nasıl Oynanır?

Blocky Roads 1.3.7 Kilitler Açık ve Para Hileli Mod Apk İndir işlemlerini yaptıktan sonra aracınızı seçip birbirinden farklı yollarda sürüş keyfi yaşarsınız. Benzininiz bitse bile hileli mod sayesinde sizin için sorun olmaz. Aracınızı hızla sürerek bölüm sonuna ulaşmanın yollarını düşünmeniz başarılı olmanızı sağlayacaktır. Bilgisayar oyunları bölümlerle ilerler ve bu bölümleri tek tek geçmeniz gerekir. Uygulama sayesinde her bir bölümle fazladan vakit geçirmenize gerek kalmaz. Hem enerjiniz hem de zamanınız size kalır. Blocky Roads oyunda yer alan grafikler gerçekmiş gibi yolda ilerlemenize imkân verir. Rakiplerinizden daha hızlı olabilmeniz için zorlu bölümleri geçmede uygulama size büyük fayda sağlayacaktır.

İlgini çekebilir:  FRAG Pro Shooter 1.6.8 Para Hileli Apk İndir

Blocky Roads 1.3.7 Kilitler Açık ve Para Hileli Mod

Bilgisayar oyunlarını sevenler internetten oyunlarla ilgili hile bilgilerini araştırarak kısa yoldan ilerlemenin avantajlarını bulurlar. Blocky Roads 1.3.7 Kilitler Açık ve Para Hileli Mod  uygulaması da bu amaçla oluşturulmuştur ve oyuncuya keyif sunmayı amaçlamaktadır. Zorlu ve engebeli yollarda ilerlerken ve doğa şartlarıyla mücadele ederken size kolaylıklar sunar. Bu kolaylıklar sayesinde uzun yollarda rakiplerinizden daha fazla ilerleme kaydetmenize imkân verir. Oyun grafikleri 3d ve ses sistemi de çok kalitelidir. Oyun görselleri içinde seyahat etmenin keyfini sürmenize fırsat oluşmaktadır. Seçeceğiniz araçlarla engebeli arazilerde başarılı olmanız önemlidir. Oyunda engeller olduğu kadar güçlendiriciler de bulunmaktadır. Güçlendirici olarak kullanılan nitronlar sayesinde daha hızlı ilerleme şansınız bulunuyor. Blocky Roads da bulunan tüm araçlar için üst hız limiti aynı olarak ayarlanmıştır. Seçtiğiniz araç ne olursa olsun hız limiti değişmez.

İlgini çekebilir:  Real Car Parking: Parking Master v1.5.5 Apk Para Hileli İndir

Blocky Roads Kurulumu

Blocky Roads 1.3.7 Kilitler Açık ve Para Hileli Mod Apk İndir uygulamasını bilgisayarınıza indirdikten sonra hemen oyun oynamaya başlayabilirsiniz. Uygulamada yer alan para hileleri ile oyunu daha keyifli oynama şansını yakalarsınız. Ayrıca bölümleri daha hızlı geçersiniz. Zorlu yollarda benzinsiz kalma sorunuyla karşılaşmadan sürüş keyfinize devam edersiniz. Uygulama indirirken sorun oluştuğunda yeniden yüklemeyi denemeniz önerilmektedir. Kolayca kullanılan Blocky Roads oyunu sayesinde hem görsel hem de işitsel olarak keyif almanız hedeflenmektedir. Oyun severlerin heyecanına hız kesmeden devam etmesini sağlayan bölümlerle zevkli bir oyundur.

Blocky Roads

Blocky Roads oyun severlerin dikkatini çeken keyifli bir oyun olarak yerini almış durumdadır. Özellikle uygulamaların avantajlar sunması sayesinde daha hızlı ilerleme kaydedilmesi heyecanı yaşayanlar için keyfi arttırmaktadır. Oyunun genel yapısı küplerden oluşan lego benzeri görsellerdir. Engebeli, karlı, yeşil arazili yollarda araç sürme ortamı oluşturulmuştur. Diğer oyunlardan en büyük farkı haritaların çok iyi bir şekilde tasarlanmış olması olarak belirtilmektedir. Bu sayede haritaların takibi ve oyun akışı daha zevkli bir hal almaktadır. Birkaç bölümden oluşan Blocky Roads oynarken aracınızla bu zorlukların üstesinden gelmenizi sağlayacak uygulama ile başarılı olabilirsiniz. Sürükleyici bir yol macerasını seviyorsanız fazla vakit kaybetmeden oyunu indirip başlamanızı öneririz.

Yorum yapın