Netflix 7.39.0 Full Apk İndir

Versiyon 7.39.0
Geliştirici Netflix Inc.
Lisans Ücretsiz
Boyut Cihaza göre değişir
Dil Türkçe
HEMEN İNDİR

Netflix Full Apk İndir, insanların film izleme sorununu neredeyse kökten ortadan kaldıran ve tüm dünyanın bildiği ve kullandığı bir online dizi film izleme platformudur. Fakat bu platformdaki dizi ve filmleri izlemek için belirli bir ücret ödemeniz gerekiyor, ilk ay ücretsiz olarak kullanabileceğiniz bu uygulamayı çok seveceğinizi garanti ederim. Bir çok ödüllü diziyi, film ve belgeseli hatta bir çok sinemaya çıkmış Türk filmlerini bünyesinde bulunduran Netflix apk‘da aradığınızı bulamamanız neredeyse imkansız.

En güzel özelliklerinden birisi ise telefonunuzdaki Netflix uygulamasındaki hesabınızı eğer özelliğiniz varsa televizyonunuzda bile açabiliyor ve kaldığınız filme oradan devam edebiliyorsunuz. Dilediğiniz her yerde birbirinden iyi dizi, film, belgesel ve hatta interaktif seçenekler sunan dizileri bile izleyebileceksiniz. Netflixte bazı belgesel ve filmlerde film sizin seçeneklerinize göre şekilleniyor ve sizin seçtikleriniz doğrultusunda farklı bir sona ulaşıyorsunuz. Bu tarz özellikler barındıran Netflix Full Apk‘da seveceğiniz şeyler;

İlgini çekebilir:  Live Soccer TV v6.1 APK indir 2022

Sürekli güncel olarak yeni diziler ve filmler eklendiği için bir sürü birbirinden iyi diziye tek uygulamadan ulaşabileceksiniz. Bunun yanında bir hesabı sadece bir kişi değil 5 kişide kullanabilirsiniz ve herkes için ayrı bir hesap olacak, hesabınız sizin izlediğiniz filmlere ve dizilere göre şekillenip ona göre öneriler sunacak ve bu sayede izleyecek bir şey bulma konusunda hiç zorlanmayacaksınız. En iyi özelliği ise izlemek istediğiniz dizi veya filmin bütün bölümlerini indirerek daha sonra gittiğiniz yerde internet kullanmadan çevrimdışı olarak izleyebileceksiniz. Sizde hemen uygulamayı google play store üzerinden indirebilirsiniz.

“Netflix 7.39.0 Full Apk İndir” üzerine 2 yorum

Yorum yapın