PROJECT:OFFROAD 82 Para Hileli Apk İndir
Rate this post
  • Lisans
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu23.7 MB
  • İşletim SistemiPROJECT:OFFROAD 82 oyununun obbsini indirin ve içerisindeki "com.bycodec.offroad" isimli dosyayı android/obb içerisine atın. Daha sonra apkyı kurarak oyunu başlatabilirsiniz.
  • ÜreticiBYCODEC GAMES
qr code
  • Toplam İndirme : 736 views
HEMEN İNDİR

PROJECT:OFFROAD oyunu arazi arabasıyla off-road yapacağınız bir oyundur. Oyunda zorlu parkurlar var ve siz bu zorlu parkurları arabanızla geçmeye çalışıyorsunuz. Off-road’ın anlamını arabayla haşır neşir olanlar biliyordur,anlamı zorlu koşullarda araba sürmektir ve bunun tutkunları olan bir çok kişi bulunuyor ve bu kişiler için google play platformlarındaki en iyi oyun PROJECT:OFFROAD diyebilirim. Her bölümde farklı özelliklerde ve farklı zorlukta bir sürü özel parkurlar bulunuyor. Sizin amacınız ise bu parkuru aracınız fazla hasar almadan bitirmek oluyor.

Oyun anlatışta biraz kolay gözüksede oyun gerçekten zor,yol bilgisi verdikleri yön işaretleri bile önünüze engel olarak çıkabiliyor bu yüzden arabayı çok dikkatli ve yavaş kullanarak ilerlemeye çalışmalısınız. Eğer oyuna alışırsanız ve dikkatli bir şekilde arabanızı sürerseniz oyun oldukça eğlenceli bir hâl alıyor. Oyundan daha fazla keyif alıp istediğiniz şeyleri alabilin diye PROJECT:OFFROAD oyununun para hileli mod apksını sizlere sunuyoruz.

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.