Ramp Car Jumping 2.0.5 Para Hileli Apk İndir
Rate this post
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu77.2 MB
  • İşletim Sistemi"ramp-car-jumping-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını
  • ÜreticiBoomBit Games
qr code
  • Toplam İndirme : 422 views
HEMEN İNDİR

Ramp Car Jumping para hileli apk oyununda amacınızın kısaca en uzak yere uçmak olduğunu söyleyebilirim. Başlangıçta sıradan bir aracı kontrol ederek rampaların üzerinden atlayacaksınız, amacınız atlayabileceğiniz en uzak yere kadar atlayabilmek olacak çünkü ne kadar uzağa giderseniz o kadar fazla para kazanabiliyorsunuz. Her ne kadar vereceğimiz para hileli apk da böyle bir sorununuz olmayacak olsa da siz gene de oyunun eğlencesi açısından buna dikkat edin derim. Düştüğünüz yere kadar önem taşıyan bu oyun gerçekten bağımlılık yapan eğlenceli bir oyun, oynadıkça oynayasınız geliyor ve insanı kendine bağlıyor. Fakat eğlencesi su götürmez bir gerçek.

Rampadan çıktıktan sonra düştüğünüz yere vereceğiniz hasar da önemli, orada olan diğer araçlar veya duvarlar vb. öğelerini devirerek daha çok puana ulaşabiliyor ve kazancınızı bir o kadar arttırıyorsunuz. Verdiğimiz Ramp Car Jumping para hileli apk sayesinde sıradan aracınızdan kurtularak yeni araçları teker teker deneyebilir ve arabayı en üst seviyeye yükseltebilirsiniz. Sizde hemen oyunu indirin ve bu yarışa katılın.

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.