VK 5.52 Full Apk İndir

Versiyon 5.52
Geliştirici VK.com
Lisans Ücretsiz
Boyut 79.3 MB
Dil Türkçe
HEMEN İNDİR

VK Full Apk İndir uygulaması bir Rus sosyal medyasıdır diyebiliriz. VK sayesinde dünyanın her yerinden insanlarla haberleşmeyi sağlayabilirsiniz. İş ve haber paylaşımı için birebir olan bu platformdaki milyonlarca kişinin arasına vk apk indir sayesinde ücretsiz olarak katılabilirsiniz. Global olan bu topluluğa sizde katılın.

Siz kullanıcılara mesaj göndererek sohbet kurabilir, topluluklara katılarak kendinize yeni arkadaşlıklar edinebilir ve canlı yayınlar, videolar izleyebilirsiniz. Sadece bununla da kalmayan bu sosyal medya uygulamasında oyun oynamaktan tutun müzik dinlemeye kadar her şeyi yapabiliyorsunuz fakat müzik dinlemek sadece 30 gün boyunca ücretsiz olarak sunuluyor.

VK Full Apk sosyal medya uygulaması yeni arkadaşlar bulmak ve arkadaşlarınızla çabucak iletişim kurabilmek için gerçekten biçilmiş kaftandır. En yakın arkadaşlarınızla ister topluluk grupları kurabilir ve onlarla birlikte paylaşımlar yapabilir ve yeni üyeler alabilirsiniz veya birbirlerinize beğendiğiniz gönderileri paylaşabilirsiniz. Eşsiz bir yolculuğa çıkacağınız bu sosyal medya uygulamasını full apk olarak indirmek için hala geç değil.

  • Sohbet oluşturarak sevdiklerinizle konuşun.
  • Yayın yapın veya hikayeler paylaşın.
  • Rusya’dan veya tüm dünyadan haberdar olun.
  • Spor veya müzik etkinliklerini canlı olarak uygulama üzerinden izleyin.
  • Müzik dinleyin.
İlgini çekebilir:  WebTube - Youtube Facebook Ücretsiz Video ve Müzik İndir

Bir çok özelliği olan bu uygulamayı hemen indirin.

Yorum yapın