Real Boxing 2 ROCKY v1.9.9 Para Hileli Apk İndir
Rate this post
  • LisansÜcretsiz
  • Dil Desteğiİngilizce
  • Dosya Boyutu36.3 MB
  • İşletim SistemiOyunu para hileli olarak oynamanız için önce Alternatif İndir kısmından SD Datayı indirerek indirdiğiniz rarın içnide bulunan "com.vividgames.realboxing2" ismili dosyayı android/data içerisine atın. Daha sonra apkyı indirip kurabilirsiniz.
  • ÜreticiVivid Games S.A.
qr code
  • Toplam İndirme : 767 views
HEMEN İNDİR

Real Boxing 2 oyunu isminden de anlayabileceğiniz gibi bir boks oyunudur fakat bu seferki sürümünde sadece Rocky karakterini yöneteceksiniz. Boksla ilgisi olan bir çok kişi Rocky isimli boksçuyu çok yakından tanıyordur, boksta efsaneleşmiş olan bu isim artık mobil oyunda da karşımıza çıkıyor. Real Boxing 2 ROCKY oyununda bu karakteri yöneterek ilerlemeye çalışacak ve daha iyi yerlere geleceksiniz. Her zaman aynı karakteri yönetseniz bile tecrübeniz oyuna ilk girdiğiniz andaki gibi olmuyor. Müsabakalara katıldıkça ve kazandıkça daha çok gelişiyor karakteriniz ve daha çok güçleniyorsunuz.

Siz güçlendikçe rakiplerde güçlenecek ve zorlu müsabakalara katılacağınız bir oyun olacak, boksa ilgisi olan kişiler için bu oyun gerçekten çok iyi işlenmiş ve kaliteli bir oyun. İlk zamanlarda kontroller biraz zor gelebilir fakat oyunu oynadıkça alışacak ve daha eğlenceli bir hale getirceksiniz oyunu. Mobil oyun olmasına rağmen bilgisayar oyununu aratmayan bu oyunu para hileli apk olarak indirip daha kolay bir hale getirerek oynayabilirsiniz.

 

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.