WebTube – Youtube Facebook Ücretsiz Video ve Müzik İndir

Versiyon
Geliştirici
Lisans Ücretsiz
Boyut 8.03 MB
Dil Türkçe
HEMEN İNDİR

WebTube Youtube, Instagram, Facebook, Twitter, Vimeo, VK ve Whatsapp için kaydedici görevi görür.

Instagram hesabınızdaki gizli hesaplardan indirme yapabilirsiniz. Yapmanız gereken uygulama içerisindeki Web Görüntüleyicisinde hesabınızla giriş yapmak. Bu oldukça güvenlidir ve hesabınız çalınmaz. Ardından istediğiniz paylaşımın adresini ‘Şurada Paylaş..’ seçeneği ile WebTube’de açın. İşte bu kadar.

İndirme işlemleri internet hızını etkilemesin diye indirme kuyruğu oluşturun. İndirme tamamlandığında sizin için diğer indirmeyi başlatsın.

Youtube aramaları yapabilirsiniz ve istediğiniz müziği uygulamadan çıkmadan indirebilirsiniz. Üstelik Playlistinizi url olarak kopyalayarak yada paylaşarak WebTube ile açıp toplu olarak indirebilirsiniz.

Facebook hesabınızdaki gizli hesaplardan indirme yapabilirsiniz. Yapmanız gereken uygulama içerisindeki Web Görüntüleyicisinde hesabınızla giriş yapmak. Bu oldukça güvenlidir ve hesabınız çalınmaz. Ardından istediğin paylaşımın içeriğine tıklayarak indirmeyi başlatabilirsiniz.

İlgini çekebilir:  Whatsapp Plus v8.93 Apk İndir

* Neden Google Play’de yok?
– Google politikaları gereğince müzik indirme programları özellikle youtube verilerini kullanan programları kabul edilmiyor.

Yorum yapın