Red Ball 4 1.4.20 Kilitleri Açık Apk İndir
3.5/4 - (12 votes)
  • LisansÜcretsiz
  • Dil DesteğiTürkçe
  • Dosya Boyutu54.8 MB
  • İşletim Sistemi"red-ball-4-hileli-apkindirsene.com.apk" dosyasını indirin ve kurun.
  • ÜreticiFDG Entertainment GmbH & Co.KG
qr code
  • Toplam İndirme : 1.133 views
HEMEN İNDİR

program galeri
program galeri
program galeri

Red Ball 4 oyunu bir macera oyunudur ve görünenin aksine bir çok kişi tarafından sevilerek oynanan eğlenceli bir oyundur. Yapısı gereği zorlayıcı olan bu oyun, bölümlerden oluşuyor ve her bölümü atladığınızda bir sonraki bölüm daha zor olarak çıkıyor karşınıza. Bölümleri geçerken karşınıza çıkan yıldızları toplayarak daha fazla puan toplamalı ve bölümü o şekilde bitirmelisiniz. Bir çok kez çıkmazlara gireceğiniz ve kendi yeteneğinizi ve becerinizi kullanarak çıkacağınız bu yolları aşarak bitişe ulaşmalısınız.

Kırmızı bir topu kontrol ettiğiniz bu oyunda zaman zaman rampa gibi engellere takılabiliyorsunuz, bunun da çözümleri oluyor. Bazen kutuları gerektiği yere itecek ve o kutuyu kullanarak ilerleyeceksiniz. Bir çok farklı yapısı ve bir çok farklı bölümü bulunan, kendini fazla tekrar etmeyen bir oyundur kendisi. Bu da oyunu iyi yapan yanlarından biri oluyor. Red Ball 4 kilitleri açık apk olarak indirebilir ve bu oyunu bütün bölümleri açık şekilde oynayabilirsiniz.

Yorum yaz

Oyunda aldığınız hata veya güncelleme sorunları gibi teknik arızalar için yorum yaparak bizleri bilgilendirirseniz çok daha hızlı bir şekilde çözüm üretebiliriz. Yorum yaptığınız için teşekkürler.